×

Registracija internetu

Gydytojai

Patyrę odontologai Vilniuje

Odontologijos klinikoje „32:Balti” naudojamos naujos kartos technologijos: endodontinis mikroskopas, konusinio pluošto kompiuterinė tomografija (3D rentgenogramos), dantų skenavimas, skaitmeninis šypsenos dizainas bei kitos modernios diagnostikos ir gydymo priemonės. Beskausmį gydymą užtikrina efektyvi vietinė nejautra, o esant poreikiui, ir sedacija – medikamentų sukeltas lengvas užmigdymas/sąmonės prislopinimas.

 

Vis dėlto, gerų rezultatų nepavyks pasiekti be profesionalų kolektyvo. Didžiuojamės, kad klinikoje dirba itin kompetentingi gydytojai odontologai.

 

Čia pacientų sveikata rūpinasi mokslų daktaras, burnos chirurgas Mindaugas Pranskūnas, taip pat dirba mokslų daktarė, gydytoja odontologė-periodontologė Laura Žiūkaitė, Dosono akademiją (JAV) baigęs estetinės-rekonstrukcinės odontologijos gydytojas Dovydas Kubaitis, pacientų mylima ir itin sudėtingus klinikinius atvejus išgydanti ortodontė Eglė Lapėnaitė, veido-žandikaulių, kaklo, pečių juostos sričių patologijų gydyme besispecializuojantis kineziterapeutas Kęstutis Slušinskas ir daugybė kitų talentingų specialistų. Įspūdingą profesinę patirtį sukaupę mūsų odontologai pasirūpins, kad gydymas praeitų be skausmo, o rezultatai džiugintų ilgus metus.

 

„32:Balti” kolektyvas plečiasi kasmet: tiek esamiems, tiek naujai ateinantiems gydytojams keliami itin aukšti kompetencijos ir darbo etikos reikalavimai, kad pacientai gautų pačią geriausią įmanomą pagalbą.

Kodėl odontologinė patikra būtina kiekvienam?

Reguliarių vizitų pas gydytoją odontologą nauda yra visapusė. Net jei nejaučiate dantų skausmo, jautrumo, dantenų kraujavimo ar kitų simptomų, užsiregistruoti profilaktinei patikrai būtina. Štai kodėl:

  1. Rimtų odontologinių problemų prevencija: reguliari dantų ir burnos ertmės patikra padeda gydytojams odontologams ankstyvoje stadijoje pastebėti įvairias ligas: ne tik ėduonį, dantenų ligas, bet ir burnos vėžį. Laiku pastebėjus negalavimą, gydymas būna greitesnis, mažiau invazyvus ir sėkmingesnis.
  2. Dantų akmenų ir pigmentinių dėmių pašalinimas: net kruopščiai valant dantis šepetėliu ir tarpdančių siūlu, ant dantų paviršiaus pamažu kaupiasi apnašas ir dantų akmenys. Ilgainiui ši būklė nekelia skausmo ar kito fizinio diskomforto, tačiau reguliariai neatliekant profesionalios burnos higienos, apnašas gali pažeisti dantenas, padidinti ėduonies ir kitų ligų riziką. Nuo to apsaugos du kartus per metus atliekama profesionali burnos higiena.
  3. Dantų išsaugojimas: praktika rodo, kad laiku suteikta profilaktinė apžiūra yra būtina, siekiant išvengti dantų netekimo dėl laiku nenustatytų dantų ar periodonto ligų. Ankstyva diagnostika, gerų burnos higienos įpročių ugdymas padeda stiprinti dantis, apsaugo nuo brangių ir sudėtingų gydymo procedūrų ateityje.
  4. Individualūs patarimai dėl burnos sveikatos: kiekvieno žmogaus poreikiai yra unikalūs. Burnos ir dantų priežiūros priemonių parinkimas – ne išimtis. Apsilankius odontologijos klinikoje „32:Balti“ Jūsų laukia ne tik išsami apžiūra, konsultacija, bet ir individualūs burnos priežiūros patarimai. Patyrę odontologai atsižvelgs į Jūsų poreikius ir pasiūlys tinkamiausią dantų šepetėlį, dantų pastą bei kitus produktus. Jų pagalba dar efektyviau puoselėsite savo šypsenos estetiką ir burnos ertmės sveikatą!
  5. Gaivesnis burnos kvapas: kartais pacientai net neįtaria, kad jų burnos kvapas yra nemalonus. Reguliariai atliekama burnos higiena padeda pašalinti bakterijas ir apnašą, dėl kurių pasireiškia blogas burnos kvapas. Mėgaukitės švara ir gaiva vos po vieno vizito!
  6. Ramybė ir pasitikėjimas savimi: pasirinkę patikimą odontologijos kliniką, galite būti užtikrinti, kad Jūsų burnos sveikatą prižiūri profesionalai. Pamirškite nerimą dėl laiku nediagnozuotų dantų ir dantenų problemų ir įgykite daugiau pasitikėjimo savo šypsena!

Norite profilaktiškai įvertinti dantų būklę, o gal skundžiatės negalavimais? Kad ir koks būtų Jūsų nusiskundimas, patyrę odontologai Vilniuje pasiruošę Jums padėti!

Darbų rezultatai kalba patys už save

Klinikoje dirba skirtingų odontologijos kvalifikacijų specialistai, kurie sėkmingai specializuojasi būtent šiose srityse: nuo terapinio gydymo iki sudėtingų chirurginių operacijų. Visi klinikoje dirbantys odontologai daug investuoja į savo mokslą ir tobulėjimą: tobulina savo žinias užsienyje, dalyvauja tarptautinėse konferencijose, siekia mokslinio laipsnio.

 

Ypatingą dėmesį skiriame estetinei odontologijai ir prarastų dantų atkūrimui. Geriausių rezultatų pasiekiame naudodami kruopščiai atrinktas, kokybiškas medžiagas: porceliano keramikos laminates bei kitas dantų restauracijas, pasaulyje vertinamų gamintojų dantų implantus.

 

Veiksmingus sprendimus mūsų odontologai randa net itin sudėtingais atvejais, o jų atlikti darbai kalba patys už save!

Puikus kainos ir kokybės santykis

Mūsų tikslas – kad reikalingas ir kokybiškas gydymas būtų prieinamas kiekvienam pacientui. Būtent dėl to pagalbą suteikiame net tiems žmonėms, kurie šiuo metu gydymui negali skirti visos reikalingos sumos. „32:Balti” siūlomas lankstus atsiskaitymas be pabrangimo (daugiau informacijos rasite čia).

 

Susidūrus su problema, nedelskite ir kreipkitės jau šiandien: Jūsų laukia kompetentingi odontologai Vilniuje bei Anykščiuose: pakonsultuosime, atsakysime į visus kylančius klausimus ir pritaikysime geriausią gydymą už palankią kainą!

DUK

1. Kaip dažnai turėčiau lankytis pas odontologą?

Neturint nusiskundimų, rekomenduojama apsilankyti pas odontologą profilaktiniam patikrinimui kas šešis mėnesius. Reguliarūs apsilankymai padeda palaikyti gerą burnos ertmės sveikatą ir išvengti dantų problemų. Pacientams, sergantiems dantenų ligomis ar nešiojantiems breketus, profilaktiniai vizitai gali būti dažnesni, priklausomai nuo sveikatos būklės.

2. Ko tikėtis odontologinės apžiūros metu?

Tai saugi ir beskausmė procedūra. Gydytojas atliks išsamią dantų, dantenų ir burnos ertmės apžiūrą. Pastebėjus pakitimus, paskirs papildomas diagnostikos procedūras ar terapinį gydymą.

3. Kodėl rentgeno nuotraukos yra svarbios sėkmingam gydymui?

Tai vertinga diagnostinė priemonė, kurios pagalba odontologai aptinka plika akimi nematomas problemas, įvertina dantų ir juos supančių audinių, žandikaulio kaulo būklę. Rentgeno nuotraukos dažnai atliekamos planuojant ortodontinį gydymą, endodontinį gydymą, prarastų dantų atkūrimą implantais, protezavimą.

Gydytojas odontologas rekomenduos atlikti rentgeno tyrimus atsižvelgdamas į individualius sveikatos poreikius.

4. Ar atliekate dantų apžiūra vaikams?

Taip, rūpinamės mažųjų pacientų dantukais. Mūsų klinikoje dirba draugiški, empatiški odontologai, kurie atliks nuodugnią apžiūrą ir švelnų, beskausmį dantukų gydymą.

5. Ar odontologinės procedūros yra skausmingos?

Mūsų klinikoje siūlomi modernūs nuskausminimo būdai – ne tik vietinė nejautra, bet ir sedacija – todėl nemalonūs pojūčiai gydymo metu yra beveik nejaučiami. Paciento komfortas ir ramybė svarbūs gydymo sėkmei, todėl darome viską, kad gydymo metu jaustumėtės kuo patogiau.

6. Ar odontologai gydo tik dantis?

Ne, mūsų gydytojai diagnozuoja ir gydo įvairias burnos sveikatos problemas, įskaitant dantenų, ir kitų burnos minkštųjų audinių ligas, žandikaulio problemas. Klinikoje atliekamos ne tik terapinės, bet ir estetinės odontologinės procedūros – dantų balinimas, protezavimas laminatėmis, estetinis plombavimas.

7. Ko imtis, jeigu patyriau danties traumą?

Jei dantis skilo, lūžo, buvo išmuštas ar susidūrėte su kita trauma, nedelskite ir kreipkitės į gydytoją, kuris įvertins Jūsų situaciją ir paskirs tinkamiausią gydymą.

Atvykdami į kliniką, būtinai pasiimkite ir išmuštą ar nulūžusį dantį: jį patalpinkite į švarų indelį. Panardinkite dantį į specialią terpę: tai gali būti šaltas pienas ar kiaušinio baltymas.

8. Ką daryti, jei prieš apsilankymą klinikoje jaučiu nerimą ar baimę?

Klinikos „32:Balti“ komanda – patyrę odontologai Vilniuje – geba nuraminti net jautriausius pacientus. Čia rasite sprendimus, kurių dėka gydymo procedūros praeis gerokai ramiau. Pavyzdžiui, chirurginį gydymą galime atlikti pritaikę sedaciją, todėl diskomforto ar baimės procedūros metu nejausite.

Jeigu jaučiate nerimą, prieš procedūrą informuokite mūsų gydytojus. Atsakysime į rūpimus klausimus ir padėsime atsipalaiduoti.