×

Registracija internetu

Gydytojai

Patyrę odontologai Vilniuje

Odontologijos klinikoje „32:Balti” naudojamos naujos kartos technologijos: endodontinis mikroskopas, konusinio pluošto kompiuterinė tomografija (3D rentgenogramos), dantų skenavimas, skaitmeninis šypsenos dizainas bei kitos modernios diagnostikos ir gydymo priemonės. Beskausmį gydymą užtikrina efektyvi vietinė nejautra, o esant poreikiui, ir sedacija – medikamentų sukeltas lengvas užmigdymas/sąmonės prislopinimas.

 

Vis dėlto, gerų rezultatų nepavyks pasiekti be profesionalų kolektyvo. Didžiuojamės, kad klinikoje dirba itin kompetentingi gydytojai odontologai.

 

Čia pacientų sveikata rūpinasi mokslų daktaras, burnos chirurgas Mindaugas Pranskūnas, taip pat dirba mokslų daktarė, gydytoja odontologė-periodontologė Laura Žiūkaitė, Dosono akademiją (JAV) baigęs estetinės-rekonstrukcinės odontologijos gydytojas Dovydas Kubaitis, pacientų mylima ir itin sudėtingus klinikinius atvejus išgydanti ortodontė Eglė Lapėnaitė, veido-žandikaulių, kaklo, pečių juostos sričių patologijų gydyme besispecializuojantis kineziterapeutas Kęstutis Slušinskas ir daugybė kitų talentingų specialistų. Įspūdingą profesinę patirtį sukaupę mūsų odontologai pasirūpins, kad gydymas praeitų be skausmo, o rezultatai džiugintų ilgus metus.

 

„32:Balti” kolektyvas plečiasi kasmet: tiek esamiems, tiek naujai ateinantiems gydytojams keliami itin aukšti kompetencijos ir darbo etikos reikalavimai, kad pacientai gautų pačią geriausią įmanomą pagalbą.

Darbų rezultatai kalba patys už save

Į komandą pavyko suburti skirtingų odontologijos šakų specialistus, kurie sėkmingai specializuojasi būtent šiose srityse: nuo terapinio gydymo iki sudėtingų chirurginių operacijų. Visi mūsų odontologai labai daug investuoja į savo mokslą ir tobulėjimą: tobulina savo žinias užsienyje, dalyvauja tarptautinėse konferencijose, siekia mokslinio laipsnio.

 

Ypatingą dėmesį skiriame estetinei odontologijai ir prarastų dantų atkūrimui. Geriausių rezultatų pasiekiame naudodami kruopščiai atrinktas, kokybiškas medžiagas: porceliano keramikos laminates, kitas dantų restauracijas, pasaulyje vertinamų gamintojų dantų implantus.

 

Veiksmingus sprendimus mūsų odontologai randa net itin sudėtingais atvejais, o jų atlikti darbai kalba patys už save!

Puikus kainos ir kokybės santykis

Mūsų tikslas – kad reikalingas ir kokybiškas gydymas būtų prieinamas kiekvienam pacientui. Būtent dėl to pagalbą suteikiame net tiems žmonėms, kurie šiuo metu gydymui negali skirti visos reikalingos sumos. „32:Balti” siūlomas lankstus atsiskaitymas be pabrangimo (daugiau informacijos rasite čia).

 

Susidūrus su problema, nedelskite ir kreipkitės jau šiandien: Jūsų laukia kompetentingi odontologai Vilniuje bei Anykščiuose: pakonsultuosime, atsakysime į visus kylančius klausimus ir pritaikysime geriausią gydymą už palankią kainą!