×

Registracija internetu

Dantų implantacija

Kas tai?

Dantų implantacija – tai bene populiariausia chirurginė procedūra, kurios metu atkuriami prarasti dantys.

Dantų atkūrimas vyksta implantų pagalba. Tai – itin tvirti, iš titano ir kitų medžiagų gaminami dantų šaknų pakaitalai, kurie tarnaus visą gyvenimą!

Jeigu susiduriate su šiais iššūkiais:

1Dantys negrįžtamai pažeisti
2Praradote vieną ar daugiau dantų
3Patiriate sunkumų kramtant maistą
4Kompleksuojate dėl dantų netekimo ir slepiate šypseną
5Pastebite išvaizdos pokyčius (pvz., pagilėjusios raukšlės aplink lūpas ar suglebęs smakras) netekus dantų

Tikėtina, kad Jums reikia apsilankyti pas gydytoją!

*Pasinaudoti nemokama konsultacija galite TIK registruojantis internetu

Kuo ypatingas dantų atkūrimas implantais mūsų klinikoje?

 • Klinikoje „32:Balti” implantacijas atlieka aukščiausios kvalifikacijos specialistas, medicinos mokslų daktaro laipsnį turintis gydytojas, burnos chirurgas Mindaugas Pranskūnas.
 • Procedūroms naudojama ypač inovatyvi rentgeno diagnostikos įranga, kuri leidžia tiksliau nustatyti problemas, suplanuoti procedūrą ir pasiekti itin gerus gydymo rezultatus.
 • Naudojame tik aukščiausios kokybės, Premium segmento medžiagas bei visame pasaulyje puikiai vertinamus Straumann implantus.
 • Jeigu šiuo metu gydymui negalite skirti visos sumos, už paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai. Dantų atkūrimas implantais prieinamas kiekvienam!

Žengiame koja kojon su naujovėmis odontologijos srityje, todėl savo pacientams galime pasiūlyti modernias gydymo metodikas bei itin aukštos kokybės implantus ir protezavimo medžiagas – tai yra neatsiejama sėkmingos implantacijos dalis.

Žinoma, ne mažiau svarbu ir gydytojų kompetencija bei patirtis. Tik profesionalių burnos chirurgų įsriegti implantai lengvai prigis, nesukels jokių komplikacijų ir tarnaus ilgus metus!

Implantacijos galimybės

Netekus vieno danties
Vienmomentė implantacija. Vienos procedūros metu pašalinamas dantis ir jo vietoje iškart įsriegiamas implantas, ant kurio tvirtinamas laikinas vainikėlis. Tradicinė implantacija. Prarasto danties vietoje implantas sriegiamas tuomet, kai žandikaulis būna pilnai sugijęs po danties šalinimo. Įsriegtas implantas su žandikaulio kaulu sugyja maždaug per 3 mėnesius. Tada tvirtinamas nuolatinis dantų vainikėlis.
Netekus kelių dantų
2 implantai – 3 dantys. Paprastai nereikia sriegti tiek implantų, kiek prarasta dantų. Jeigu vienoje eilėje yra kelių prarastų dantų tarpas, jis gali būti užpildytas įsriegus 2 implantus, kurie puikiai laiko 3 dantų protezą.
Netekus visų dantų

6-8 implantai. Siekiant maksimalios estetikos ir funkcionalaus rezultato, dantys tvirtinami ant 6-8 implantų atskiromis dantų tiltelių jungtimis.

4 implantai. Prarastus dantis galima atkurti sriegiant 4 implantus, ant kurių tvirtinama neišimamo protezo konstrukcija.

2 implantai. Tai – ekonomiškiausias variantas: įsriegus 2 implantus-lokatorius, ant jų tvirtinamas išimamasis protezas, taip pagerinant jo laikomumą.

 

*Pasinaudoti nemokama konsultacija galite TIK registruojantis internetu

Kas geriau – vienmomentė ar atidėta dantų implantacija?

Vienmomentė dantų implantacija yra inovatyvus, saugus, palankiai vertinamas gydymo metodas, kurį pritaikius galima ženkliai sutrumpinti gydymo ir gijimo laiką. Tačiau vienmomentė implantacija tinka ne visada. Ji didina komplikacijų riziką, todėl nėra atliekama sudėtingesniais atvejais, pavyzdžiui, kai:

 • po danties šalinimo yra prarasta nemažai kaulo masės;
 • patirtos giluminės traumos/danties ar kaulinės sienelės lūžiai;
 • anatomiškai sudėtinga danties šaknų struktūra;
 • danties šalinimo vietoje pasireiškė uždegimas, infekcija, pūlinys ar cista.

Minėti veiksniai sumažina pirminį implantuoto danties stabilumą, implantą sunku taisyklingai pozicionuoti, todėl vienmomentė implantacija nėra rekomenduojama.

Verčiau rinktis saugesnę ir išties veiksmingą atidėtą implantaciją: implantai įsriegimai po danties šalinimo praėjus nuo 4 savaičių iki 3 mėnesių. Protezai ant implantų tvirtinami operuotai vietai pilnai sugijus. Tai veiksmingas, laiko patikrintas metodas, kuris tinka net labai sudėtingais atvejais. Atidėta implantacija padeda sukurti ilgaamžius rezultatus.

Kaip pasiruošti, kad dantų implantavimas praeitų saugiai?

Dantų implantavimas klinikoje „32:Balti“ yra maksimaliai saugi procedūra, tačiau norint išvengti komplikacijų ir pasiekti geriausius rezultatus, artėjant vizitui pacientas taip pat turėtų atitinkamai pasiruošti. Štai ką verta žinoti prieš ir po operacijos:

 • Dantų implantacija yra invazinė procedūra, kurios metu burnos ertmė turi būti sveika. Todėl vizitui pradėkite ruoštis iš anksto. Siekiant išvengti komplikacijų, rūpestingai prižiūrėkite dantis ir burnos ertmę. Apsilankykite profesionalios burnos higienos procedūrai, kurios metu šalinami dantų akmenys ir kitos apnašos, kurios didina uždegimo riziką.
 • Likus porai valandų iki procedūros, rekomenduojama nesunkiai, bet sočiai pavalgyti: po procedūros kurį laiką jausite apatinės veido dalies užtirpimą, kurį laiką negalėsite kramtyti kietesnių produktų, todėl valgyti pirmas kelias dienas bus šiek tiek sunkiau.
 • Jeigu rūkote, likus kelioms dienoms iki implantacijos ir maždaug savaitę po procedūros atsisakykite tabako gaminių (arba sumažinkite cigarečių kiekį kiek įmanoma). Rūkymas stabdo žaizdų gijimą, gali sukelti uždegimą, padidinti komplikacijų tikimybę ir pabloginti operacijos rezultatus.
 • Kai bus įsriegti dantų implantai, gydytojas paskirs priemones, kurias turėsite naudoti vykstant gijimui. Tai gali būti burnos skalavimo skystis, specialūs dantų šepetėliai ir kt. Kad iš karto po implantacijos netektų keliauti į vaistinę ar parduotuvę, verta iš anksto pasidomėti, kokios priemonės bus reikalingos Jūsų atveju.
 • Kad išvengtumėte infekcijos pavojaus ir dantų implantai prigytų, turite laikytis visų pooperacinių instrukcijų. Praėjus nejautros poveikiui, tikėtina, kad jausite dantenų skausmą, jautrumą, gali pasireikšti burnos audinių patinimas. Visus šiuos nemalonius pojūčius malšinkite tik pagal burnos chirurgo nurodymus.

Laikantis šių patarimų, dantų implantavimas praeis sklandžiai, gijimas bus greitesnis, o komplikacijų tikimybė ženkliai sumažės.

Po dantų implantacijos stenkitės valgyti tik minkštą maistą bent savaitę po gydymo. Skalaukite burną rekomenduojamu burnos skalavimo skysčiu mažiausiai tris ar keturis kartus per dieną.

Dantų implantų kainos

Straumann Group Neodent / Nuvo (Brazilija)

Implantai gaminami tik iš gryno ir švaraus aukštos klasės titano.

NEODENT implantai pasižymi plačiu pasirinkimo spektru. Tai leidžia parinkti kiekvienam konkrečiam atvejui tiesiog idealiai tinkančius implantus.

Kaina: 550 €
27,5 € per mėnesį be pabrangimo

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija)

Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Straumann gamina implantus iš patentuoto titano / cirkonio lydinio – Roxolid.

Kaina: 690 €
34,5 € per mėnesį be pabrangimo

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija)

SLActive implantas stimuliuoja gijimo procesus, gerina kaulinio audinio maitinimą krauju, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi.

Visa tai dvigubai sumažina implanto prigijimo laikotarpį (iki mėnesio) ir padidina prigijimo tikimybę iki 99–100 %.

Kaina: 810 €
40,5 € per mėnesį be pabrangimo

Straumann SLA (Šveicarija)

Pacientų itin mėgstami Straumann SLA implantai yra optimalus pasirinkimas, jeigu siekiate ilgaamžių rezultatų už prieinamą kainą.

Šie implantai gaminami iš sertifikuotų, kokybiškų medžiagų, todėl puikiai prigyja prie kaulo, gijimas yra greitas ir nekomplikuotas, o galutinis rezultatas – funkcionalus ir estetiškas.

Kaina: 690 €
34,5 € per mėnesį be pabrangimo

Kiek kainuos vieno danties atkūrimas?

Dantų atkūrimo kaina susideda iš: dantų implanto, vainikėlio ir gijimo galvutės. Cirkonio vainikėlis su atrama ant implanto - 550 eur, cirkonio keramika - 650 eur. Cirkonis naudojamas galiniams dantims, o cirkonio keramika priekiniams dantims.

Tarkim pilnas vieno danties atkūrimas galiniams dantims naudojant Straumann Group Neodent / Nuvo (Brazilija) kainuos:

Straumann Group Neodent / Nuvo (Brazilija) implantas - 550 eur.

Cirkonio vainikėlis su atrama ant implanto - 550 eur.

Gijimo galvutė - 69 eur.

Taigi pilnas vieno danties atkūrimas galiniams dantims: 1169 eur.

Dantų implantų kaina odontologijos klinikoje „32:Balti“ yra draugiška kišenei, o kokybės ir kainos santykis išties puikus!

*Pasinaudoti nemokama konsultacija galite TIK registruojantis internetu

Delsimo pasekmės

Išvaizdos pokyčiai Virškinimo sutrikimai Fonetikos sutrikimai Psichologiniai iššūkiai Didesnė kaina
Netekus dantų, keičiasi ir visas veidas. Tirpsta žandikaulio kaulas ir žmogus atrodo senesnis: suglemba skruostai, išryškėja raukšlės, smakras pasislenka į priekį. Netekus dantų, ženkliai suprastėja maisto kramtymo kokybė. Maistas sunkiau virškinamas ir kyla virškinimo sistemos ligų, sutrikimų. Net ir vieno danties netekimas ženkliai apsunkina kalbėjimą, keblu (ar net neįmanoma) ištarti kai kuriuos garsus. Dantų netekę žmonės išgyvena dėl neestetiškos šypsenos ir ją slepia, todėl tampa užsisklendę, nepasitiki savimi, vengia bendravimo. Prireikia papildomų procedūrų ir investicijų. Neatkūrus danties, kaulas ima tirpti, todėl prieš implantaciją tokiems pacientams reikia priauginti trūkstamą kaulo kiekį.

 

Dantų atkūrimas implantais: ką būtina žinoti?

Turite klausimų? Atsakome!

Ar tai saugu?

 
Šiuolaikiniai dantų implantai gaminami iš biologiškai suderinamų medžiagų, kurias organizmas puikiai priima ir burnoje nesukelia jokių nepageidaujamų reakcijų. Implantų patikimumą įrodo tūkstančiai sėkmingų pacientų patirčių visame pasaulyje bei visam gyvenimui suteikiama garantija.

Ar implantacija bus ilga ir skausminga?

 
Procedūros metu bus taikoma nejautra, todėl skausmo tikrai nejausite. Vidutinė implantacijos trukmė – viena valanda, todėl tikrai neprailgs. Pamirškite apie bet kokius nepatogumus ir tapkite dar vienos sėkmingos istorijos dalimi!

Kaip reikia rūpintis implantais?

 
Kad ant implantų atkurti dantys džiugintų visą gyvenimą, kruopšti naujųjų dantų priežiūra išties svarbi. Implantais rūpinkitės kaip natūraliais dantimis ir reguliariai lankykitės pas gydytoją odontologą profilaktiniams patikrinimams. Štai ir viskas!

Kas geriau – danties atkūrimas implantais ar išimamais protezais?

 
Išimami protezai nėra patikimas variantas: jie prastai atkuria dantų funkcijas, apsunkina kramtymą, kalbėjimą, prastai fiksuojasi ir dirgina dantenas. Dar vienas protezų trūkumas – jie nestabdo žandikaulio kaulo nykimo, todėl paciento sveikatos būklė toliau komplikuojasi.
Tuo tarpu implantai tarnauja kaip dantų šaknų pakaitalai. Jie apsaugo kaulą nuo tolesnio nykimo, o ant implantų pritvirtintos nuolatinės restauracijos maksimaliai gerai atkuria visas dantų funkcijas, atrodo labai natūraliai.

Kokio amžiaus žmonėms gali būti atliekamas dantų implantavimas?

 
Griežto amžiaus limito nėra, tačiau implantai gali būti sriegiami tik tokiu atveju, kai yra išdygę visi nuolatiniai dantys.

Kurie dantų implantai yra geriausi?

 
Vienintelio teisingo atsakymo nėra, tačiau svarbu nesusigundyti žemiausia kaina ir rinktis saugius, Europos Sąjungoje (ES) sertifikuotus implantus.
Tai aktualu ne tik siekiant išvengti komplikacijų ir užtikrinti dantų implantacijos ilgaamžiškumą. Jeigu procedūra atlikta naudojant neaiškios kilmės, ES nepatvirtintus implantus, ateityje pasireiškus problemoms gydančiam odontologui gali būti sunku nustatyti, koks danties implantas įsriegtas ir pritaikyti efektyvią pagalbą.
Mūsų klinikoje siūlomi Neodent ir Straumann implantai: vieni populiariausių Lietuvoje ir pasaulyje. Jie pasižymi aukšta prigijimo tikimybe, tinka net sudėtingais atvejais, todėl šiuos implantus palankiai vertina pacientai ir gydytojai. Neabejojame, patiks ir Jums!

Kiek laiko tarnauja dantų implantai?

 
Kadangi implantai yra panašūs į natūralių dantų šaknis, tinkamai prižiūrimi jie turėtų tarnauti kelis dešimtmečius ir net visą gyvenimą.

Ko tikėtis po procedūros?

 
Po procedūros dažnai pasireiškia diskomfortas ir nedidelis kraujavimas. Taip pat galimas dantenų, kitų burnos audinių, veido patinimas, skausmas implanto vietoje. Tai – normalu, tačiau skausmą ir kitus nemalonius pojūčius malšinkite tik gydytojo paskirtais medikamentais.

Kada ir ką galima valgyti po procedūros?

 
Mėgautis maistu galėsite praėjus nejautros sukeltam veido tirpimui (maždaug porai valandų po procedūros). Gijimo laikotarpiu venkite kieto, sunkiai kramtomo maisto. Patariama vartoti tirštas sriubas, jogurtą, košes, minkštus vaisius, daržoves ir kitus lengvai kramtomus produktus. Svarbi ir temperatūra: maistas turėtų būti šiltas ar drungnas, ne karštas.

Ar po implantacijos gali pasireikšti komplikacijos?

 
Tokiu atveju kai pasirenkami kokybiški implantai (pavyzdžiui, Neodent arba Straumann implantai) ir procedūrą atlieka profesionalus burnos chirurgas, komplikacijų tikimybė minimali. Žinoma, kaip ir bet kuri kita invazyvi procedūra, dantų implantavimas turi savo rizikų. Yra nedidelė (maždaug 1 proc.) tikimybė, kad danties implantas nesugebės prigyti prie kaulo ir organizmas jį atmes. Jeigu taip nutinka, burnos chirurgas turės pašalinti neprigijusį implantą ir įsriegti kitą.
Dar viena galima komplikacija – periimplantitas (audinių uždegimas ir kaulo nykimas aplink implantą). Tai itin dažna implanto praradimo priežastis: būklei progresuojant, kaulas nyksta, implantas tinkamai nesifiksuoja ir pradeda klibėti.
Vis dėlto, dantų implantavimas dažniausiai yra sėkmingas, o procedūros rezultatais galima džiaugtis ilgus metus.

Ar įmanoma išvengti komplikacijų?

 
100 proc. apsisaugoti nuo to neįmanoma, tačiau sumažinti tikimybę iki minimumo tikrai pavyks.
Dažniausiai su dantų implantais susijusias komplikacijas sukelia burnos ertmėje besidauginančios bakterijos. Jų dauginimąsi sulėtina arba apskritai sustabdo pooperacinių nurodymų laikymasis, nepriekaištinga burnos higiena implantams gyjant ir pilnai sugijus. Kiti svarbūs veiksniai – pilnavertė, subalansuota mityba ir sveika imuninė sistema.

Kaip žinoti, kiek implantų reikės įsriegti?

 
Egzistuoja įvairūs dantų atkūrimo implantais metodai, ypač, kai netekta daug dantų. Tai all on 4 implantai, dantų atkūrimas ant 6, 8 ar daugiau implantų ir net ekonomiška dantų implantacija sriegiant vos du implantus.
Tačiau kiekvienas atvejis yra individualus, todėl vienareikšmiškai atsakyti, kiek tiksliai implantų prireiks norint atkurti prarastus dantis ir jų funkcijas, neapžiūrėjus paciento neįmanoma. Implantų skaičius ir implantacijos metodas paprastai nustatomas pagal tai, kiek dantų prarasta, kokia yra žandikaulio kaulo būklė, kaulo kiekis.

Kokius atsiskaitymo būdus siūlote klinikoje?

 
Dantų implantai Vilniuje, „32:Balti“ klinikoje šiandien prieinami kiekvienam! Jeigu atidėliojate būtiną gydymą, nes negalite skirti visos pinigų sumos vienu metu, kviečiame pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga be jokio pabrangimo.
Geriausiems rezultatams rinkitės tik profesionalią pagalbą. Jeigu Jums rūpi patikimas, saugus dantų implantavimas Vilniuje, pagalbą suteiks odontologijos klinika „32:Balti“ ir patyręs burnos chirurgas, med. dr. Mindaugas Pranskūnas.

Gydytojai, atliekantys šią procedūrą

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros