×

Registracija internetu

Dantų implantacija (dantų implantai)

Kas tai?

Dantų implantacija – tai bene populiariausia chirurginė procedūra, kurios metu atkuriami prarasti dantys.

Dantų atkūrimas vyksta implantų pagalba. Tai – itin tvirti, iš titano ir kitų medžiagų gaminami dantų šaknų pakaitalai, kurie tarnaus visą gyvenimą!

*Pasinaudoti nemokama konsultacija galite TIK registruojantis internetu

Kada reikalinga dantų implantacija?

Jeigu susiduriate su šiais iššūkiais:

1Dantys negrįžtamai pažeisti
2Praradote vieną ar daugiau dantų
3Patiriate sunkumų kramtant maistą
4Kompleksuojate dėl dantų netekimo ir slepiate šypseną
5Pastebite išvaizdos pokyčius (pvz., pagilėjusios raukšlės aplink lūpas ar suglebęs smakras) netekus dantų

Tikėtina, kad Jums reikia apsilankyti pas gydytoją!

Kodėl verta rinktis dantų implantus?

Esame užtikrinti, kad dantų implantai turėtų būti Jūsų pirmuoju pasirinkimu. Štai kodėl:

 • Pritaikomi kiekvienam: tai universalus dantų atkūrimo metodas, kuris gali būti pritaikomas net sudėtingiausiose situacijose: netekus visų žandikaulio dantų, praradus daug žandikaulio kaulo masės ir pan.
 • Rezultatai ilgam: lyginant su tokiomis alternatyvomis, kaip išimami protezai, implantai yra ilgaamžis dantų atkūrimo būdas – tinkamai prižiūrimi implantai tarnauja keliasdešimt metų arba net visą gyvenimą.
 • Saugu sveikatai: implantacija yra moksliškai ir praktiškai patikrintas metodas, kuris padeda išsaugoti gerą žandikaulio kaulo būklę, yra saugus įvairaus amžiaus pacientams. Implantų prigijimo rodiklis siekia net apie 99 proc.!
 • Atkuriamos dantų funkcijos: implantai, geriau nei bet kokie kiti dantų atkūrimo metodai, padeda atkurti visavertę kramtymo, fonetikos funkciją. Tai leidžia mėgautis bet kokiu maistu, užtikrina taisyklingą maisto susmulkinimą ir gerą virškinimo procesą.
 • Puiki estetika: įsriegus implantus, ant jų tvirtinamos nuolatinės restauracijos. Jos vizualiai niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų. Džiaukitės akinančia šypsena ir pamirškite apie kompleksus dėl neestetiškai atrodančių dantų!

Kuo ypatingas dantų atkūrimas implantais mūsų klinikoje?

 • Klinikoje „32:Balti” implantacijas atlieka aukščiausios kvalifikacijos specialistas, medicinos mokslų daktaro laipsnį turintis gydytojas, burnos chirurgas Mindaugas Pranskūnas.
 • Procedūroms naudojama ypač inovatyvi rentgeno diagnostikos įranga, kuri leidžia tiksliau nustatyti problemas, suplanuoti procedūrą ir pasiekti itin gerus gydymo rezultatus.
 • Naudojame tik aukščiausios kokybės, Premium segmento medžiagas bei visame pasaulyje puikiai vertinamus Straumann implantus.
 • Jeigu šiuo metu gydymui negalite skirti visos sumos, už paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai. Dantų atkūrimas implantais prieinamas kiekvienam!

Žengiame koja kojon su naujovėmis odontologijos srityje, todėl savo pacientams galime pasiūlyti modernias gydymo metodikas bei itin aukštos kokybės implantus ir protezavimo medžiagas – tai yra neatsiejama sėkmingos implantacijos dalis.

Žinoma, ne mažiau svarbu ir gydytojų kompetencija bei patirtis. Tik profesionalių burnos chirurgų įsriegti dantų implantai lengvai prigis, nesukels jokių komplikacijų ir tarnaus ilgus metus!

Procedūros eiga

Dantų atkūrimas odontologijos klinikoje „32:Balti“ atliekamas laikantis šių gydymo etapų:

1. Konsultacija 2. Būklės įvertinimas 3. Gydymo planas 4. Pasiruošimas 5. Implantavimas 6. Dantų atkūrimas
Vizito metu išklausomi paciento lūkesčiai ir pageidavimai, atliekama paciento apžiūra. 3D rentgeno aparatu (kompiuteriniu tomografu) atliekamos rentgeno nuotraukos, kurios leidžia tiksliai įvertinti dantų, žandikaulių ir kitų burnos audinių būklę. Analizuojama gauta informacija, parenkamas efektyviausias implantacijos metodas, sudaromas dantų atkūrimo planas. Jis suderinamas su pacientu. Esant būtinybei, atliekamas pasiruošimas implantavimui. Šalinamas pažeistas dantis, atliekamas sinuso dugno pakėlimas, žandikaulio kaulo priauginimas ir kitos reikalingos procedūros. Pritaikius vietinę nejautrą arba sedaciją, į paciento žandikaulį sriegiamas numatytas implantų skaičius. Jeigu situacija palanki, iš karto tvirtinamos laikinos restauracijos (protezai). Implantams sugijus su kaulu, po kelių mėnesių tvirtinami nuolatiniai dantų protezai.

Procedūros eigos pristatymas

Implantacijos galimybės

Nepriklausomai nuo to, kiek dantų prarasta ir kiek implantų teks sriegti į žandikaulio kaulą, dantų atkūrimas vyksta pasirinkus vieną iš dviejų implantacijos metodų: tai vienmomentė ir atidėta implantacija.

 • Vienmomentė implantacija. Vienos procedūros metu pašalinamas dantis ir jo vietoje iškart įsriegiamas implantas, ant kurio tvirtinamas laikinas vainikėlis.
 • Atidėta (tradicinė) implantacija. Kartais vienmomentės implantacijos atlikti negalima (esant stipriems minkštųjų ir kietųjų burnos audinių pažeidimams, infekcijai arba kai prarasta daug kaulo masės). Tokiu atveju atliekama atidėta implantacija: danties implantas sriegiamas praėjus keliems mėnesiams po danties šalinimo, sugijus žaizdai.

 

Netekus vieno danties

Į pašalinto danties vietą įsriegiamas vienas implantas. Jeigu situacija leidžia, implantaciją galima atlikti iš karto po danties traukimo, tačiau kartais tenka palaukti, kol traumuota vieta po danties šalinimo sugis.

Atsižvelgus į paciento būklę, taikomas vienmomenčio arba atidėto dantų atkūrimo metodas.

Netekus kelių dantų

2 implantai – 3 dantys. Paprastai nereikia sriegti tiek implantų, kiek prarasta dantų. Jeigu vienoje eilėje yra kelių prarastų dantų tarpas, jis gali būti užpildytas įsriegus 2 implantus, kurie puikiai laiko 3 dantų protezą.

Priklausomai nuo situacijos galimas vienmomentis arba atidėtas dantų atkūrimas.

Netekus visų dantų

6-8 implantai. Siekiant maksimalios estetikos ir funkcionalaus rezultato, dantys tvirtinami ant 6-8 implantų atskiromis dantų tiltelių jungtimis.

4 implantai. Prarastus dantis galima atkurti sriegiant 4 implantus, ant kurių tvirtinama neišimamo protezo konstrukcija.

2 implantai. Tai – ekonomiškiausias variantas: įsriegus 2 implantus-lokatorius, ant jų tvirtinamas išimamasis protezas, taip pagerinant jo laikomumą.

Nepriklausomai nuo to, kiek implantų prireiks, taikomas vienmomentis arba atidėtas dantų atkūrimas.

 
 

*Pasinaudoti nemokama konsultacija galite TIK registruojantis internetu

Skirtingi implantacijos metodai: kurį pasirinkti?

Nors dantų implantacija yra universali, plačiai taikoma procedūra, nėra vieno implantacijos sprendimo, kuris tiktų absoliučiai visiems pacientams. Kviečiame plačiau susipažinti su klinikoje „32:Balti“ taikomais dantų atkūrimo metodais:

Vienmomentė implantacija

Tai vienas moderniausių implantacijos sprendimų, kurio dėka gydymas ženkliai sutrumpėja. Pasirinkus šį metodą, lengviau pasiekiami geresni estetiniai rezultatai, dantys atkuriami gerokai greičiau: dantis pašalinamas, implantas įsriegiamas ir laikinos dantų restauracijos uždedamos vos per vieną vizitą.

Tai patogiau pacientui: bus gerokai mažiau vizitų odontologijos klinikoje ir chirurginių intervencijų. Taip pat pasirinkus vienmomentę implantaciją, naudojamas gerokai mažesnis medikamentų kiekis, todėl šis metodas yra sveikesnis organizmui.

Vienmomentė implantacija geriausiai tinka atkuriant vieną ar kelis dantis.

Svarbu žinoti:

Nors vienmomentis dantų atkūrimas yra saugi ir efektyvi procedūra, kuri leidžia maksimaliai sutrumpinti gydymo laiką, ji negali būti atliekama, jeigu trūksta kaulinio audinio, aplink dantį yra pažeisti aplinkiniai minkštieji audiniai, bloga kaimyninių dantų būklė. Plačiau apie vienmomentę implantaciją.

Atidėta dantų implantacija

Tai pats seniausias ir patikimiausias gydymo būdas, kuris beveik visais atvejais suteikia užtikrintus, stabilius rezultatus. Pirmiausia įsriegiami dantų implantai, o vėliau, implantui sugijus su kaulu (maždaug po 3 mėn.) yra tvirtinamos nuolatinės restauracijos – dantų vainikėliai, plokštelės ir pan.

Atidėta implantacija tinka atkuriant vieną, kelis ar visus dantis.

Svarbu žinoti:

Esminis šio metodo trūkumas – pasirinkus atidėtą implantaciją, dažnai reikalinga papildoma procedūra: kaulo augmentacija (priauginimas). Ji reikalinga tuomet, jeigu danties atkūrimu susirūpinama praėjus daugiau nei keliems metams po jo netekimo.

Pasirinkus šį metodą priekinių dantų srityje, dažnai reikia papildomų procedūrų, kurios užtikrina puikų dantų ir dantenų estetinį vaizdą (dantenų storinimas ir pan.). Plačiau apie atidėtą implantaciją.

Kas geriau – vienmomentė ar atidėta dantų implantacija?

Vienmomentė dantų implantacija yra inovatyvus, saugus, palankiai vertinamas gydymo metodas, kurį pritaikius galima ženkliai sutrumpinti gydymo ir gijimo laiką. Tačiau vienmomentė implantacija tinka ne visada. Ji didina komplikacijų riziką, todėl nėra atliekama sudėtingesniais atvejais, pavyzdžiui, kai:

 • po danties šalinimo yra prarasta nemažai kaulo masės;
 • patirtos giluminės traumos/danties ar kaulinės sienelės lūžiai;
 • anatomiškai sudėtinga danties šaknų struktūra;
 • danties šalinimo vietoje pasireiškė uždegimas, infekcija, pūlinys ar cista.

Minėti veiksniai sumažina pirminį implantuoto danties stabilumą, implantą sunku taisyklingai pozicionuoti, todėl vienmomentė implantacija nėra rekomenduojama.

Verčiau rinktis saugesnę ir išties veiksmingą atidėtą implantaciją: dantų implantai įsriegimai po danties šalinimo praėjus nuo 4 savaičių iki 3 mėnesių. Protezai ant implantų tvirtinami operuotai vietai pilnai sugijus. Tai veiksmingas, laiko patikrintas metodas, kuris tinka net labai sudėtingais atvejais. Atidėta implantacija padeda sukurti ilgaamžius rezultatus.

Populiariausi būdai atkurti visus dantis

Netekus visų ar daugumos dantų, taikomas vienmomentės arba atidėtos implantacijos metodas. Tačiau ne mažiau svarbu aptarti ir implantacijos techniką: nors gali būti sriegiamas skirtingas implantų skaičius (pavyzdžiui, 6, 8 ir dar daugiau), tarp dažniausių pasirinkimų išlieka visų dantų atkūrimas ant 4 implantų ir ekonomiškas dantų atkūrimas ant 2 implantų.

Aptarkime juos kiek išsamiau:

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Pasirinkus šį dantų atkūrimo būdą, visas vieno žandikaulio dantų lankas atkuriamas ant 4 implantų. Tai dažniausiai yra lengvas ir greitas sprendimas, kuris padeda atkurti kramtymo, fonetikos ir estetikos funkcijas. Dantų restauracijos ant implantų (protezai) gali būti tvirtinamos tą pačią arba sekančią dieną.

Svarbu žinoti:

Norint pritaikyti šį dantų atkūrimo metodą, turi būti pakankamai kaulinio audinio, kad gydytojas burnos chirurgas galėtų tvirtai įsriegti implantus.

Priklausomai nuo individualios paciento situacijos, kartais tenka sriegti daugiau nei 4 implantus. Dantis galima atkurti sriegiant 6, 8 ir daugiau implantų. Plačiau apie dantų atkūrimą ant 4 implantų.

Ekonomiškas dantų atkūrimas

Visi vieno žandikaulio dantys atkuriami sriegiant vos 2 implantus-lokatorius, ant kurių tvirtinamas išimamas plokštelinis protezas. Tai ekonomiškiausias implantacijos metodas, kuris padeda ženkliai sutaupyti, tačiau apsaugo nuo kaulo tirpimo ir tolesnių pažeidimų.

Svarbu žinoti:

Įsriegus 2 implantus, tvirtinamas išimamas plokštelinis protezas. Jis patikimai fiksuojasi, atkuria fonetikos funkciją, grąžina apie 60-80 proc. kramtymo funkcijos. Vis dėlto, tokio tipo protezas ne visiems pacientams yra patogus. Norint maksimalaus komforto, rekomenduojama rinktis implantacijos metodą su neišimamais protezais. Plačiau apie ekonomišką dantų atkūrimą.

Papildomos procedūros dantų atkūrimui

Kartais ruošiantis dantų atkūrimui, reikalingos papildomos procedūros. Dažniausiai tai – sinuso dugno pakėlimas bei kaulo priauginimas (augmentacija). Štai ką svarbu apie jas žinoti:

 • Kaulo augmentacija: reikalinga tais atvejais, kai prarasta didelė dalis žandikaulio kaulo tūrio. Procedūros tikslas – atkurti optimalų kaulo aukštį ir plotį toje vietoje, kurioje bus sriegiamas dantų implantas. Tai užtikrina gerą implanto fiksaciją ir stabilumą. Augmentacijos metu gali būti naudojamas natūralus paciento kaulas arba saugūs, aukštą biosuderinamumą su organizmu turintys kaulo pakaitalai. Plačiau apie žandikaulio kaulo augmentaciją.
 • Sinuso dugno pakėlimo operacija: sinusai yra tuščiavidurės kaulinės ertmės viršutiniame žandikaulyje. Jos išklotos gleivine ir susisiekia su nosies ertme. Netekus dantų, gali pakisti sinusų būklė: kinta žandikaulio aukštis, sinusų ertmės ir jų oringumas padidėja. Tai apsunkina implantų sriegimą, todėl reikalinga sinuso pakėlimo procedūra. Jos metu sinuso gleivinė pakeliama ir atidalinama nuo sužemėjusio sinuso dugno. Sinuso dugnas sutvirtinamas naudojant kaulo pakaitalą. Plačiau apie sinuso dugno augmentavimą.

Kaip pasiruošti, kad dantų implantavimas praeitų saugiai?

Dantų implantavimas klinikoje „32:Balti“ yra maksimaliai saugi procedūra, tačiau norint išvengti komplikacijų ir pasiekti geriausius rezultatus, artėjant vizitui pacientas taip pat turėtų atitinkamai pasiruošti. Štai ką verta žinoti prieš ir po operacijos:

Tyrimai prieš dantų implantaciją:

 • Ruošiantis implantacijai, svarbus kuo išsamesnis paciento būklės ištyrimas. Atliekami rentgeno tyrimai (dentaliniai, panoraminiai ir kt.). Jų dėka tiksliai įvertinama kaulo masė, sinusų būklė ir kitos anatominės struktūros.
 • Taip pat rekomenduojama atlikti bendrą kraujo tyrimą.

Bendra sveikata:

 • Dantų implantacija yra invazinė procedūra, kurios metu burnos ertmė turi būti sveika. Todėl vizitui pradėkite ruoštis iš anksto. Siekiant išvengti komplikacijų, rūpestingai prižiūrėkite dantis ir burnos ertmę. Apsilankykite profesionalios burnos higienos procedūrai, kurios metu šalinami dantų akmenys ir kitos apnašos, kurios didina uždegimo riziką.

Mityba ir įpročiai:

 • Likus porai valandų iki procedūros, rekomenduojama nesunkiai, bet sočiai pavalgyti: po procedūros kurį laiką jausite apatinės veido dalies užtirpimą, kurį laiką negalėsite kramtyti kietesnių produktų, todėl valgyti pirmas kelias dienas bus šiek tiek sunkiau.
 • Jeigu rūkote, likus kelioms dienoms iki implantacijos ir maždaug savaitę po procedūros atsisakykite tabako gaminių (arba sumažinkite cigarečių kiekį kiek įmanoma). Rūkymas stabdo žaizdų gijimą, gali sukelti uždegimą, padidinti komplikacijų tikimybę ir pabloginti operacijos rezultatus.

Burnos priežiūra po implantacijos:

 • Kai bus įsriegti dantų implantai, gydytojas paskirs priemones, kurias turėsite naudoti vykstant gijimui. Tai gali būti burnos skalavimo skystis, specialūs dantų šepetėliai ir kt. Kad iš karto po implantacijos netektų keliauti į vaistinę ar parduotuvę, verta iš anksto pasidomėti, kokios priemonės bus reikalingos Jūsų atveju.
 • Po dantų implantacijos stenkitės valgyti tik minkštą maistą bent savaitę po gydymo. Skalaukite burną rekomenduojamu burnos skalavimo skysčiu mažiausiai tris ar keturis kartus per dieną.

Nemalonūs pojūčiai:

 • Praėjus nejautros poveikiui, tikėtina, kad jausite dantenų skausmą, jautrumą, gali pasireikšti burnos audinių patinimas. Visus šiuos nemalonius pojūčius malšinkite tik pagal burnos chirurgo nurodymus.
 • Pirmą parą po implantacijos galimas nedidelis kraujavimas dantenų srityje. Kraujavimą numalšinti padės švarus vatos tamponėlis: pridėkite jį prie kraujuojančios vietos ir palaikykite sukandę.
 • Kad išvengtumėte infekcijos pavojaus ir dantų implantai prigytų, turite laikytis visų pooperacinių instrukcijų.

Laikantis šių patarimų, dantų implantavimas praeis sklandžiai, gijimas bus greitesnis, o komplikacijų tikimybė ženkliai sumažės.

Gyvenimas po dantų implantacijos

Atkūrus dantis implantais ir nuolatinėmis restauracijomis, kramtymas, fonetika, estetika ir bendra paciento gyvenimo kokybė ženkliai pagerėja. Vis dėlto, norint užtikrinti restauracijų ilgaamžiškumą ir išvengti komplikacijų, verta pasinaudoti šiais patarimais:

 • Įpročiai: alkoholio, tabako gaminių vartojimas gali pakenkti burnos audinių kraujotakai ir sulėtinti gijimo procesus operacijos vietoje. Norint, kad implantas sėkmingai prigytų prie kaulo, po implantacijos rekomenduojama nerūkyti, sumažinti alkoholio vartojimą.
 • Priežiūra: implantams prigijus, restauracijas prižiūrėkite kaip natūralius dantis. 2-3 kartus per dieną valykite dantis minkštu šepetėliu ir dantų pasta, naudokite tarpdančių siūlą, burnos skalavimo skystį.
 • Profilaktika: implantais atkurti dantys, kaip ir natūralūs, turi būti valomi reguliariai (1-2 kartus per metus) atliekant profesionalią burnos higieną.

Dantų implantų kainos

Straumann Group Neodent / Nuvo (Brazilija)

Dantų implantai gaminami tik iš gryno ir švaraus aukštos klasės titano.

NEODENT implantai pasižymi plačiu pasirinkimo spektru. Tai leidžia parinkti kiekvienam konkrečiam atvejui tiesiog idealiai tinkančius implantus.

Kaina: 580 €
29 € per mėnesį be pabrangimo

Straumann SLA (Šveicarija)

Pacientų itin mėgstami Straumann SLA implantai yra optimalus pasirinkimas, jeigu siekiate ilgaamžių rezultatų už prieinamą kainą.

Šie dantų implantai gaminami iš sertifikuotų, kokybiškų medžiagų, todėl puikiai prigyja prie kaulo, gijimas yra greitas ir nekomplikuotas, o galutinis rezultatas – funkcionalus ir estetiškas.

Kaina: 670 €
33,5 € per mėnesį be pabrangimo

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija)

Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Straumann gamina implantus iš patentuoto titano / cirkonio lydinio – Roxolid.

Kaina: 690 €
34,5 € per mėnesį be pabrangimo

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija)

SLActive implantas stimuliuoja gijimo procesus, gerina kaulinio audinio maitinimą krauju, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi.

Visa tai dvigubai sumažina implanto prigijimo laikotarpį (iki mėnesio) ir padidina prigijimo tikimybę iki 99–100 %.

Kaina: 830 €
41,5 € per mėnesį be pabrangimo

Dantų implantavimo kainos (viskas įskaičiuota)

Žemiau pateikiame iš ko susideda dantų atkūrimo kaina su visais darbais (viskas įskaičiuota). Pateikiame kelis galimus variantus. Pilną sąrašą kainų rasite kainininke, ties implantacijos ir protezavimo skirsniais.

Vieno danties atkūrimas

Dantų atkūrimo kaina susideda iš: dantų implanto, vainikėlio ir gijimo galvutės. Cirkonis naudojamas galiniams dantims, o cirkonio keramika priekiniams dantims.

 

Straumann Group Neodent / Nuvo implantas

 
Kaina (1 vnt.): 580 €

Straumann SLA (Šveicarija) implantas

 
Kaina (1 vnt.): 670 €

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija) implantas

 
Kaina (1 vnt.): 690 €

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija) implantas

 
Kaina (1 vnt.): 830 €
Cirkonio vainikėlis su atrama ant implanto - 600 eur., arba cirkonio keramika - 680 eur.
Skaitmeninis atspaudas - 50 eur
Gijimo galvutė - 69 eur.
Viso kaina galiniams dantims: 1299 €
 
64,95 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 1379 €

68,95 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina galiniams dantims: 1389 €
 
69,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 1469 €

73,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina galiniams dantims: 1409 €
 
70,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 1489 €

74,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina galiniams dantims: 1549 €
 
77,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 1629 €

81,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Kelių dantų atkūrimas

Jei praradote tris gretimus dantis, juos atkurti dažniausiai pavyks įsriegus vos du implantus ir tvirtinant tiltinį protezą.

Trijų dantų atkūrimo kaina susideda iš: dviejų implantų, dviejų gijimo galvučiu, skaitmeninių atspaudų, tiltinių protezų (cirkonio keramikos, arba cirkonio).

 

Straumann Group Neodent / Nuvo implantai (2 vnt.)

 
Kaina (2 vnt.): 1160 €

Straumann SLA (Šveicarija) implantai (2 vnt.)

 
Kaina (2 vnt.): 1340 €

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija) implantai (2 vnt.)

 
Kaina (2 vnt.): 1380 €

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija) implantai (2 vnt.)

 
Kaina (2 vnt.): 1660 €
Dvi gijimo galvos - 138 eur.
Skaitmeniniai atspaudai - 50 eur.
Treji cirkonio vainikėliai su atrama ant implanto - 1800 eur., arba treji cirkonio keramikos vainikėliai - 2040 eur.
Viso kaina galiniams dantims: 3148 €
 
157,40 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 3388 €

169,40 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina galiniams dantims: 3328 €

 

166,40 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 3568 €

178,40 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina galiniams dantims: 3368 €

 

168,40 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 3608 €

180,40 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina galiniams dantims: 3648 €

 

182,40 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 3888 €

194,40 € per mėnesį be pabrangimo

 

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Netekus daugumos ar visų dantų viename žandikaulyje, bene populiariausias jų atkūrimo metodas – 4 implantų sriegimas ir fiksuojamas plokštelinis protezas.

Pilnas vieno žandikaulio dantų atkūrimas ant 4 implantų susideda iš: keturių implantų, keturių tarpinių detalių tarp implanto ir atramos (Multi unit), laikino protezo ant 4 implantų, atspaudų.

 

Straumann Group Neodent / Nuvo implantai (4 vnt.)

 
Kaina (4 vnt.): 2320 €

Straumann SLA (Šveicarija) implantai (4 vnt.)

 
Kaina (4 vnt.): 2680 €

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija) implantai (4 vnt.)

 
Kaina (4 vnt.): 2760 €

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija) implantai (4 vnt.)

 
Kaina (4 vnt.): 3320 €
Keturios tarpinės detalės tarp implanto ir atramos (Multi unit) - 620 eur.
Laikinas frezuotas (monolitinis) protezas ant 4 implantų - 1300 eur. Po metų, ar dviejų laikinas protezas keičiamas į pastovų.
Atspaudai - 50 eur.
Viso kaina: 4290 €
214,50 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina: 4650 €
232,50 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina: 4730 €
236,50 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina: 5290 €
264,50 € per mėnesį be pabrangimo

 

Visų dantų atkūrimas ant 6 implantų

Atkurti dantis galima ant 4, 6 , 8, arba 10 implantų. Implantų skaičius lemia atkūrimo kokybę, kuo daugiau implantų tuo mažesnis kramtymo krūvis. Pateikiame atkūrimo būdą ant 6 implantų.

Pilnas vieno žandikaulio dantų atkūrimas ant 6 implantų susideda iš: šešių implantų, šešių tarpinių detalių tarp implanto ir atramos (Multi unit), laikino protezo ant 6 implantų, atspaudų.

 

Straumann Group Neodent / Nuvo implantai (6 vnt.)

 
Kaina (6 vnt.): 3480 €

Straumann SLA (Šveicarija) implantai (6 vnt.)

 
Kaina (6 vnt.): 4020 €

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija) implantai (6 vnt.)

 
Kaina (6 vnt.): 4140 €

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija) implantai (6 vnt.)

 
Kaina (6 vnt.): 4980 €
Šešios tarpinės detalės tarp implanto ir atramos (Multi unit) - 930 eur.
Laikinas frezuotas (monolitinis) protezas ant 6 implantų - 1500 eur. Po metų, ar dviejų laikinas protezas keičiamas į pastovų.
Atspaudai - 100 eur.
Viso kaina: 6010 €
300,50 € per mėnesį be pabrangimo
 

 

Viso kaina: 6550 €
327,50 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina: 6670 €
333,50 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina: 7510 €
375,50 € per mėnesį be pabrangimo

 

Dantų implantų kaina odontologijos klinikoje „32:Balti“ yra draugiška kišenei, o kokybės ir kainos santykis išties puikus!

*Pasinaudoti nemokama konsultacija galite TIK registruojantis internetu

Delsimo pasekmės

Išvaizdos pokyčiai Virškinimo sutrikimai Fonetikos sutrikimai Psichologiniai iššūkiai Didesnė kaina
Netekus dantų, keičiasi ir visas veidas. Tirpsta žandikaulio kaulas ir žmogus atrodo senesnis: suglemba skruostai, išryškėja raukšlės, smakras pasislenka į priekį. Netekus dantų, ženkliai suprastėja maisto kramtymo kokybė. Maistas sunkiau virškinamas ir kyla virškinimo sistemos ligų, sutrikimų. Net ir vieno danties netekimas ženkliai apsunkina kalbėjimą, keblu (ar net neįmanoma) ištarti kai kuriuos garsus. Dantų netekę žmonės išgyvena dėl neestetiškos šypsenos ir ją slepia, todėl tampa užsisklendę, nepasitiki savimi, vengia bendravimo. Prireikia papildomų procedūrų ir investicijų. Neatkūrus danties, kaulas ima tirpti, todėl prieš implantaciją tokiems pacientams reikia priauginti trūkstamą kaulo kiekį.

 

Dantų atkūrimas implantais: ką būtina žinoti?

Turite klausimų? Atsakome!

Ar tai saugu?

 
Šiuolaikiniai dantų implantai gaminami iš biologiškai suderinamų medžiagų, kurias organizmas puikiai priima ir burnoje nesukelia jokių nepageidaujamų reakcijų. Implantų patikimumą įrodo tūkstančiai sėkmingų pacientų patirčių visame pasaulyje bei visam gyvenimui suteikiama garantija.

Ar implantacija bus ilga ir skausminga?

 
Procedūros metu bus taikoma nejautra, todėl skausmo tikrai nejausite. Vidutinė implantacijos trukmė – viena valanda, todėl tikrai neprailgs. Pamirškite apie bet kokius nepatogumus ir tapkite dar vienos sėkmingos istorijos dalimi!

Kaip reikia rūpintis implantais?

 
Kad ant implantų atkurti dantys džiugintų visą gyvenimą, kruopšti naujųjų dantų priežiūra išties svarbi. Implantais rūpinkitės kaip natūraliais dantimis ir reguliariai lankykitės pas gydytoją odontologą profilaktiniams patikrinimams. Štai ir viskas!

Kas geriau – danties atkūrimas implantais ar išimamais protezais?

 
Išimami protezai nėra patikimas variantas: jie prastai atkuria dantų funkcijas, apsunkina kramtymą, kalbėjimą, prastai fiksuojasi ir dirgina dantenas. Dar vienas protezų trūkumas – jie nestabdo žandikaulio kaulo nykimo, todėl paciento sveikatos būklė toliau komplikuojasi.
Tuo tarpu implantai tarnauja kaip dantų šaknų pakaitalai. Jie apsaugo kaulą nuo tolesnio nykimo, o ant implantų pritvirtintos nuolatinės restauracijos maksimaliai gerai atkuria visas dantų funkcijas, atrodo labai natūraliai.

Kokio amžiaus žmonėms gali būti atliekamas dantų implantavimas?

 
Griežto amžiaus limito nėra, tačiau implantai gali būti sriegiami tik tokiu atveju, kai yra išdygę visi nuolatiniai dantys.

Kurie dantų implantai yra geriausi?

 
Vienintelio teisingo atsakymo nėra, tačiau svarbu nesusigundyti žemiausia kaina ir rinktis saugius, Europos Sąjungoje (ES) sertifikuotus implantus.
Tai aktualu ne tik siekiant išvengti komplikacijų ir užtikrinti dantų implantacijos ilgaamžiškumą. Jeigu procedūra atlikta naudojant neaiškios kilmės, ES nepatvirtintus implantus, ateityje pasireiškus problemoms gydančiam odontologui gali būti sunku nustatyti, koks danties implantas įsriegtas ir pritaikyti efektyvią pagalbą.
Mūsų klinikoje siūlomi Neodent ir Straumann implantai: vieni populiariausių Lietuvoje ir pasaulyje. Jie pasižymi aukšta prigijimo tikimybe, tinka net sudėtingais atvejais, todėl šiuos implantus palankiai vertina pacientai ir gydytojai. Neabejojame, patiks ir Jums!

Kiek laiko tarnauja dantų implantai?

 
Kadangi implantai yra panašūs į natūralių dantų šaknis, tinkamai prižiūrimi jie turėtų tarnauti kelis dešimtmečius ir net visą gyvenimą.

Ko tikėtis po procedūros?

 
Po procedūros dažnai pasireiškia diskomfortas ir nedidelis kraujavimas. Taip pat galimas dantenų, kitų burnos audinių, veido patinimas, skausmas implanto vietoje. Tai – normalu, tačiau skausmą ir kitus nemalonius pojūčius malšinkite tik gydytojo paskirtais medikamentais.

Kada ir ką galima valgyti po procedūros?

 
Mėgautis maistu galėsite praėjus nejautros sukeltam veido tirpimui (maždaug porai valandų po procedūros). Gijimo laikotarpiu venkite kieto, sunkiai kramtomo maisto. Patariama vartoti tirštas sriubas, jogurtą, košes, minkštus vaisius, daržoves ir kitus lengvai kramtomus produktus. Svarbi ir temperatūra: maistas turėtų būti šiltas ar drungnas, ne karštas.

Ar po implantacijos gali pasireikšti komplikacijos?

 
Tokiu atveju kai pasirenkami kokybiški implantai (pavyzdžiui, Neodent arba Straumann implantai) ir procedūrą atlieka profesionalus burnos chirurgas, komplikacijų tikimybė minimali. Žinoma, kaip ir bet kuri kita invazyvi procedūra, dantų implantavimas turi savo rizikų. Yra nedidelė (maždaug 1 proc.) tikimybė, kad danties implantas nesugebės prigyti prie kaulo ir organizmas jį atmes. Jeigu taip nutinka, burnos chirurgas turės pašalinti neprigijusį implantą ir įsriegti kitą.
Dar viena galima komplikacija – periimplantitas (audinių uždegimas ir kaulo nykimas aplink implantą). Tai itin dažna implanto praradimo priežastis: būklei progresuojant, kaulas nyksta, implantas tinkamai nesifiksuoja ir pradeda klibėti.
Vis dėlto, dantų implantavimas dažniausiai yra sėkmingas, o procedūros rezultatais galima džiaugtis ilgus metus.

Ar įmanoma išvengti komplikacijų?

 
100 proc. apsisaugoti nuo to neįmanoma, tačiau sumažinti tikimybę iki minimumo tikrai pavyks.
Dažniausiai su dantų implantais susijusias komplikacijas sukelia burnos ertmėje besidauginančios bakterijos. Jų dauginimąsi sulėtina arba apskritai sustabdo pooperacinių nurodymų laikymasis, nepriekaištinga burnos higiena implantams gyjant ir pilnai sugijus. Kiti svarbūs veiksniai – pilnavertė, subalansuota mityba ir sveika imuninė sistema.

Kaip žinoti, kiek implantų reikės įsriegti?

 
Egzistuoja įvairūs dantų atkūrimo implantais metodai, ypač, kai netekta daug dantų. Tai all on 4 implantai, dantų atkūrimas ant 6, 8 ar daugiau implantų ir net ekonomiška dantų implantacija sriegiant vos du implantus.
Tačiau kiekvienas atvejis yra individualus, todėl vienareikšmiškai atsakyti, kiek tiksliai implantų prireiks norint atkurti prarastus dantis ir jų funkcijas, neapžiūrėjus paciento neįmanoma. Implantų skaičius ir implantacijos metodas paprastai nustatomas pagal tai, kiek dantų prarasta, kokia yra žandikaulio kaulo būklė, kaulo kiekis.

Kokius atsiskaitymo būdus siūlote klinikoje?

 
Dantų implantai Vilniuje, „32:Balti“ klinikoje šiandien prieinami kiekvienam! Jeigu atidėliojate būtiną gydymą, nes negalite skirti visos pinigų sumos vienu metu, kviečiame pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga be jokio pabrangimo.
Geriausiems rezultatams rinkitės tik profesionalią pagalbą. Jeigu Jums rūpi patikimas, saugus dantų implantavimas Vilniuje, pagalbą suteiks odontologijos klinika „32:Balti“ ir patyręs burnos chirurgas, med. dr. Mindaugas Pranskūnas.

Kada reikalinga kaulo priauginimo (augmentacijos) procedūra?

 
Ši chirurginė procedūra yra reikalinga esant nepakankamam kaulinio audinio kiekiui. Dažniausiai ši būklė pasireiškia, kai po danties netekimo yra praėję keli ar daugiau metų. Atliekant augmentaciją, naudojamas dirbtinis kaulo pakaitalas arba imamas kaulas iš donorinės vietos. Taip užtikrinama gera žandikaulio kaulo būklė ir tvirtas pagrindas implanto sriegimui.
Atlikus procedūrą, reikia palaukti, kol donorinis kaulo audinys arba jo pakaitalas prigis – dažniausiai tai trunka keletą mėnesių.

Ar klinikoje taikote kitus nuskausminimo būdus?

 
Ypač jautriems pacientams, kurie yra nepakantūs skausmui, nemaloniems pojūčiams, jaudinasi dėl procedūros, galime pasiūlyti sedaciją. Tai trumpalaikis sąmonės slopinimas: pacientas išlieka sąmoningas, tačiau nejaučia jokio skausmo, diskomforto Lyginant su vietine nejautra, sedacija padeda 100 proc. nuslopinti nemalonius pojūčius, pacientas jaučiasi atsipalaidavęs ir procedūros praktiškai neprisimena

Kiek vizitų reikės klinikoje?

 
Tai priklauso nuo pasirinkto dantų atkūrimo metodo. Pavyzdžiui, vienmomentei dantų implantacijai užtenka vieno apsilankymo (sekančio apsilankymo metu yra tvirtinamos nuolatinės restauracijos). Tuo tarpu pasirinkus tradicinę (atidėtą) dantų implantaciją, prireikia bent kelių apsilankymų.

Gydytojai, atliekantys šią procedūrą

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros