×

Registracija internetu

Dantų laminatės

Kas tai?

Dantų laminatės – estetinio protezavimo metodas. Tai vos kelių milimetrų porceliano keramikos plokštelės, tvirtinamos ant dantų paviršiaus. Laminatės efektyviai paslepia dantų estetinius trūkumus ir sukuria visiškai naują, lygią ir švytinčią šypseną.

Jeigu susiduriate su šiais pojūčiais:

1Nudilę, nutrupėję dantys
2Nelygi dantų forma
3Pakitusi dantų spalva
4Pigmentinės dėmės
5Ėduonies pažeisti dantys

Tikėtina, kad Jums reikia apsilankyti pas gydytoją!

Kuo ypatingas estetinis protezavimas dantų laminatėmis mūsų klinikoje?

Dantų laminatės reikalauja kone juvelyrinio kruopštumo: jos turi tobulai derėti prie Jūsų veido, atkartoti natūralių dantų formą ir tekstūrą. Esame viena iš nedaugelio klinikų, siūlančių skaitmeninį šypsenos dizainą. Tai modernus metodas, leidžiantis kompiuterio ekrane sumodeliuoti būsimą Jūsų šypseną, taigi būsimą rezultatą galėsite matyti ir koreguoti iš anksto!

Visas laminates gaminame iš aukštos kokybės medžiagų. Ne mažiau dėmesio skiriame ir pasiruošimui: ypač tiksliai nuimame dantų atspaudus ir pasirūpiname, kad laminatės idealiai tiktų būtent Jums. Klinikos „32 Balti“ profesionalai pasirūpins, kad Jūsų kelionė dailios šypsenos link būtų komfortiška, o rezultatais džiaugtumėtės ilgus metus!

 

Estetinio protezavimo laminatėmis eiga

Pokalbis Nuskausminimas Pasiruošimas Rezultatas
Viskas prasideda nuo konsultacijos. Susipažinus su gydytoju, vyksta paciento apžiūra, nuimami dantų atspaudai. Taikoma nejautrą. Jos dėka išvengsite nemalonių pojūčių. Dantys šlifuojami 0,3-0,5 mm. Ši procedūra – švelni ir mažai invazyvi, išsaugomas maksimalus danties audinio kiekis. Laminatės specialiu cementu klijuojamos prie dantų paviršiaus. Rezultatas – natūrali ir estetiška šypsena!

Delsimo pasekmės

Nesuteikus dantims tinkamos priežiūros, didėja dantų ir burnos ertmės ligų rizika. Nusidėvėję, nudilę, nutrupėję dantys atrodo labai neestetiškai. Pacientai vengia bendravimo, slepia šypseną, nukenčia asmeninis ir profesinis gyvenimas.

Dantų laminačių kaina

Pirminė dokumentacija / KT, foto dokumentacija, dantų skenavimas €150,00
Šypsenos vizualizacija ir gydymo plano pristatymas €250,00
Bemetalės keramikos laminatė / Premium €800,00

 

Stengiamės, kad estetinės odontologijos paslaugos būtų plačiai prieinamos, todėl odontologijos klinikoje „32:Balti” taikomi lankstūs atsiskaitymo metodai. Garantuojame: pas mus dantų laminatės kaina ir kokybe džiugina pacientus!

Turite klausimų? Atsakome!

Kas iš tiesų geriau – laminatės ar estetinis plombavimas?

 
Dantų laminatės yra laikomos pažangesniu dantų restauracijos metodu, nes pasiekti rezultatai atrodo ypač natūraliai, laminatės, lyginant su plombomis, yra tvirtesnės ir gerokai ilgaamžiškesnės. Be to, pasirinkus laminates, jų nereikės reguliariai poliruoti gydytojo kabinete: užteks prižiūrėti jas kaip natūralius dantis.

Esu labai jautrus skausmui. Ar ši procedūra bus nemaloni?

 
Estetinio protezavimo laminatėmis procedūra yra saugi ir be diskomforto. Visiems pacientams taikome veiksmingą vietinę nejautrą, todėl galite būti ramūs: skausmo patirti Jums neteks.

Ar estetinis protezavimas laminatėmis nekenkia dantims?

 
Dantų laminavimas tausoja natūralų danties audinį, nepadidina jautrumo ir nesumažina atsparumo prieš bakterijas ir mikroorganizmus. Vis dėlto, nors laminatės yra saugus ir veiksmingas sprendimas, tai vis tiek yra minimaliai invazyvi procedūra. Jos metu atliekamas dantų preparavimas, šlifuojamas plonas viršutinis emalio sluoksnis. Todėl labai svarbu pasirūpinti, kad dantų restauravimas laminatėmis būtų atliktas profesionalių odontologų, naudojančių aukščiausios kokybės medžiagas ir gerai išmanančių estetinės odontologijos subtilybes.

Ar prie laminačių bus sunku priprasti?

 
Atlikus estetinį protezavimą laminatėmis, gali prireikti šiek tiek laiko, kol priprasite prie laminačių. Dažniausiai po 1–2 savaičių naujų restauracijų nebejausite kaip svetimkūnio, laminačių pojūtis burnoje bus visiškai natūralus.

Kada po procedūros bus galima valgyti?

 
Mėgautis maistu galima praktiškai iš karto užbaigus procedūrą. Vis dėlto, atliekant estetinį protezavimą, dažniausiai taikoma vietinė nejautra, kuri sukelia veido tirpimą, todėl valgyti rekomenduojama tik praėjus šiam pojūčiui – priešingu atveju galite netyčia susižeisti.

Kiek laiko tarnaus dantų laminatės?

 
Tai saugus ir ilgalaikis sprendimas. Užtikrinant dantų laminatėms tinkamą priežiūrą, jomis galėsite džiaugtis net 20 metų!

Kaip prižiūrėti dantų laminatėmis padengtus dantis?

 
Laminatėmis padengti dantys nereikalauja ypatingos priežiūros. Rūpinkitės jais kaip ir likusiais dantimis: valykitės dantis bent du kartus per dieną, naudokite skalavimo skystį ir tarpdančių siūlą. Taip pat – reguliariai lankykitės pas gydytoją odontologą.

Ar turint laminates, galėsiu nevaržomai mėgautis įprastu maistu?

 
Dalis pacientų mano, kad atlikus estetinį protezavimą, reikės pakeisti savo mitybos įpročius. Tai netiesa. Porceliano keramikos laminatės yra labai patvarios, nebijo spalvotų maisto produktų poveikio, todėl galėsite nevaržomai mėgautis Jums įprastu maistu ir gėrimais.
Vienintelis patarimas – laminatėmis rūpinkitės kaip savo natūraliais dantimis ir nekramtykite ypač kietų produktų (pavyzdžiui, ledo kubelių).

Ar už gydymą galima atsiskaityti išsimokėtinai?

 
Dantų restauracija laminatėmis gali būti svarbi ne tik siekiant sukurti dailią šypseną, bet ir siekiant atstatyti karieso, traumų ar kitų bėdų pažeistus dantis. Todėl mūsų misija – kad procedūros klinikoje būtų prieinamos visiems pacientams. Jeigu svajojate apie laminates, tačiau vis atidėliojate vizitą pas gydytoją dėl finansinių priežasčių, galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga be jokio pabrangimo.

 

Jeigu Jums rūpi patikimas, saugus estetinis protezavimas (dantų laminavimas) Vilniuje, kreipkitės į odontologijos kliniką „32:Balti“. Čia kiekvieno paciento laukia profesionalų pagalba, draugiškas aptarnavimas ir patrauklios kainos!

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros