×

Registracija internetu (Vilnius)

Dantų šalinimas

Kas tai?

Dantų šalinimas – greita ir nesudėtinga procedūra, kurios metu pašalinamas numatytas dantis ar dantys.

Jeigu susidūrėte su šiais pokyčiais:

1Patyrėte stiprią danties traumą
2Jūsų dantys negrįžtamai pažeisti
3Įvyko gilus danties skilimas
4Protiniai ar kiti dantys yra netaisyklingai išdygę arba sugedę

Tikėtina, kad Jums reikia apsilankyti pas gydytoją!

 

Kuo ypatingas dantų šalinimas mūsų klinikoje?

Tikime, kad dantų šalinimas – procedūra, kuri turi praeiti kuo greičiau ir paprasčiau. Būtent todėl klinikoje „32 Balti“ dantų šalinimą atlieka profesionalūs burnos chirurgai, naudojami moderniausi instrumentai ir pažangios skaitmeninės diagnostikos priemonės.

Jūsų laukia draugiškas priėmimas, malonus bendravimas ir itin kokybiškas nuskausminimas, todėl danties šalinimo procedūra praeis komfortiškai ir be skausmo.

Dantų šalinimo eiga

Pokalbis Nuskausminimas Šalinimas Rezultatas
Viskas prasideda nuo konsultacijos. Susipažinus su gydytoju, apžiūrima paciento burnos ertmė, atliekama rentgeno nuotrauka. Ruošiantis danties šalinimui, taikoma vietinė nejautra, kad procedūros metu nepatirtumėte nemalonių pojūčių. Suveikus nuskausminimui, tiksliu judesiu pašalinamas pažeistas dantis. Danties šalinimo rezultatas – išsaugoti sveiki kaimyniniai dantys ir visa burnos ertmė.

Delsimo pasekmės

Nešalinamas dantis gali sukelti skaudžių pasekmių visai burnos ertmei: sąlygoti dantų susigrūdimą, sukelti kaimyninių dantų gedimą ir t.t. Dėl danties gedimo burnoje prasidėjusi infekcija kraujo keliu gali pasiekti kitus gyvybiškai svarbius organus: inkstus, plaučius, širdį. Pažeistas dantis sukelia ir estetinių pasekmių: iš burnos sklinda nemalonus kvapas, dantis pakeičia spalvą, taip pat kelia fizinį skausmą, diskomfortą.

Turite klausimų? Atsakome!

Ar danties šalinimas būtinas?
 
Puikiai suprantame, kad danties šalinimas yra nemaloni procedūra, tačiau ją taikome tik tuo atveju, kai danties išsaugoti neįmanoma, taigi tai – vienintelis kelias. Nesijaudinkite: nejautros dėka, procedūros metu skausmo nejausite!
Kiek laiko truks procedūra?
 
Daugelis įsivaizduoja, kad danties traukimas daug laiko užimanti chirurginė operacija. Iš tiesų, tai mitas. Vidutinė šios procedūros trukmė – vos 30 minučių, taigi, trumpiau nei danties plombavimas!
Kaip jausiuosi po danties šalinimo?
 
Iš karto po procedūros galėsite sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Tiesa, kurį laiką po danties šalinimo likusi žaizdelė gali nestipriai kraujuoti. Tai – visiškai normalu. Jeigu pirmomis dienomis po danties šalinimo jausite maudimą ar skausmą, vartokite gydytojo paskirtus medikamentus.

Gydytojai, atliekantys šią procedūrą

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros