×

Registracija internetu

Keramikiniai breketai

Kas tai?

Dantų tiesinimo būdų šiandien yra itin daug, tačiau ieškantiems optimalaus sprendimo tarp estetikos ir neaukštos gydymo kainos, keramikiniai breketai yra viena geriausių išeičių. Keramikos pagrindu pagaminti breketai yra puiki alternatyva labiau pastebimiems metaliniams breketams. Šis dantų tiesinimo metodas idealiai tinka sprendžiant nedideles ir rimtas ortodontines problemas: koreguojant netinkamą dantų padėtį, netaisyklingą sąkandį.

Jeigu susiduriate su šiais pojūčiais:

1Kreivi/susigrūdę dantys
2Netaisyklinga sąkandžio padėtis
3Estetiniai kompleksai dėl ortodontinių problemų
4Sunkumai valgant ar kalbant dėl netinkamos dantų padėties

Jums gali padėti gydytojas ortodontas! Laiku pritaikytas profesionalus gydymas padės sukurti harmoningą ir dailią šypseną.

Ortodontinio gydymo eiga

Pokalbis Gydymo plano sudarymas Gydymas Rezultatas ir palaikymas
Pirmo vizito metu gydytojas ortodontas išklauso pacientą, įvertina jo dantų būklę, atsako į kylančius klausimus ir aptaria gydymo galimybes. Atliekamos panoraminės nuotraukos. Tai leidžia tiksliai įvertinti dantų būklę,  žandikaulių padėtį. Ortodontas sudaro būsimą gydymo planą ir pristato jį pacientui. Pradedamas dantų tiesinimas. Atliekant gydymą, vyksta reguliarūs vizitai pas gydytoją odontologą, kurių metu vertinama gydymo pažanga, paveržiami keramikiniai breketai. Užbaigus gydymą, pacientas nurodytą laiką nešioja palaikomuosius aparatus: tai gali būti specialus lankelis, priklijuotas vidinėje dantų pusėje, išimama plokštelė arba kapos.

Delsimo pasekmės

Laiku nepritaikius gydymo, dantų ir sąkandžio padėtis gali blogėti ir sukelti dar didesnį fizinį diskomfortą. Kreivus, susigrūdusius dantis labai sudėtinga išvalyti, nes sunku pasiekti visus dantų paviršius. Dėl šios priežasties pacientus dažniau kamuoja įvairios dantų ir dantenų ligos. Dėl netaisyklingos dantų ar sąkandžio padėties, šypsena yra mažiau estetiška. Todėl nemažai žmonių kenčia dėl estetinių kompleksų, yra susikaustę, vengia bendrauti.

Keramikinių breketų kaina

Ortodonto konsultacija €49
Gydymo plano sudarymas, trumpa apžiūra €25-35
Vieno žandikaulio keramikinių breketų fiksacija €1100,00
Kombinuoti (keramikiniai 3-3) breketai €950
Vieno breketo fiksacija €50,00-90,00
Ortodontinės sagutės fiksacija €30,00-50,00
Retencinio lankelio pataisa (1 danties nesudėtinga) €35,00
Breketų lanko keitimas/aktyvacija (1 žandikaulis) €30,00-150,00
Retencinė plokštelė €200
Retencinė kapa €120,00
Fiksuotas reteineris €50,00-80,00

 

Keramikinių breketų kaina odontologijos klinikoje „32:Balti“ – draugiška kišenei, o gydymo kokybė ir galutinis rezultatas pranoksta lūkesčius! Tikslią paslaugos kainą sužinosite vizito metu.

Jeigu nesate apsisprendę kokius breketus rinktis, metalinius, ar keramikinius, čia rasite daugiau informacijos apie breketus. O čia galite skaityti kokie dažniausiai taikomi ortodontinio gydymo metodai ir kaip žinoti koks gydymas man tinkamiausias.

Turite klausimų? Atsakome!

Kiek truks gydymas

 
Ortodontinio gydymo keramikiniais breketais vidutinė trukmė yra 18 – 24 mėnesiai, tačiau kiekvienam pacientui trukmė yra labai individuali: ji priklauso nuo atvejo sudėtingumo.
 

Ar dantų tiesinimas bus skausmingas?

 

Ortodontinis gydymas nėra skausmingas, tačiau pirmomis dienomis po breketų uždėjimo ir paveržimo, galite jausti maudimo, tempimo jausmą. Taip pat pasitaiko, kad breketai dirgina burnos gleivinę – tokiu atveju pacientams patariame naudoti specialų breketų vašką, kuris apsaugo skruostus ir lūpas.

 

Ar gydymo metu galėsiu valgyti visus maisto produktus?

 
Keramikiniai breketai nekelia didelio diskomforto valgant, tačiau tam tikrais atvejais gali nulūžti, todėl rekomenduojame atsisakyti lipnių, tąsių ir labai kietų produktų (pavyzdžiui, kramtomos gumos, karamelinių saldainių, riešutų).

Kaip prižiūrėti dantis gydymo metu?

 
Atliekant dantų tiesinimą, būtina dar uoliau pasirūpinti burnos ir dantų priežiūra. Kad dantų valymas būtų paprastesnis, įsigykite specialių tarpdančių siūlų, ortodontinių dantų šepetėlių, burnos irigatorių. Taip pat nepamirškite reguliariai atlikti profesionalios burnos higienos gydytojo kabinete. Nešiojant breketus, ši procedūra rekomenduojama 2 – 3 kartus per metus.

Kokius atsiskaitymo būdus siūlote klinikoje?

 
Nors keramikinių breketų kaina yra išties patraukli, „32:Balti“ odontologijos klinikoje taikomi lankstūs atsiskaitymo būdai. Pacientai gali pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga ir gauti profesionalų ortodontinį gydymą be pabrangimo.

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros