×

Registracija internetu (Vilnius)

Masažai

Kas tai?

Masažas – tai ne tik atpalaiduojantis ritualas, bet ir stresą bei įtampą mažinanti procedūra, kompleksinė įvairių ligų gydymo dalis. Sveikam žmogui masažas – tai puiki prevencinė sveikatos stiprinimo priemonė, o sergančiajam – gydymas ar jo dalis, sumažinanti skausmą ir padedanti greičiau pasveikti. Stiprus masažas išbudina, suteikia energijos, švelnus – nuramina ir harmonizuoja.

 

Jeigu susiduriate su šiais pojūčiais:

1Skundžiatės bloga savijauta, nuolatiniu nuovargiu.
2Dėl nejudraus gyvenimo būdo ir/ar sėdimo darbo kankina nugaros, kaklo, pečių juostos ir juosmens skausmai.
3Po sporto ar patirtų traumų jaučiate raumenų įtampą.

Tikėtina, kad Jūsų gyvenimo kokybę pagerintų masažas!

Kuo ypatingas masažas mūsų klinikoje?

Klinikoje „32 Balti“ masažą atlieka profesionali, nuolat savo kvalifikaciją tobulinanti masažo specialistė Edita, kiekvieną pacientą apgaubianti ypatingu dėmesiu ir šiluma. Jos atliekami masažai ne tik padeda sumažinti įtampą, nuovargį, atpalaiduoja raumenis, didina sąnarių paslankumą, bet ir teigiamai veikia emocinę būseną. Masažo metu specialistė taiko įvairias technikas, pateikia vertingos informacijos bei patarimų.

Masažų rūšys/pasirinkimo galimybės

Viso kūno masažas (tonizuojantis, stiprus)

Atliekamas greitais, stipriais bei giliais judesiais, apimant trigerinius taškus, stiprinant, stimuliuojant bei tonizuojant raumenis. Po šio masažo visame kūne jaučiamas ilgalaikis poveikis – jis suteikia žvalumo, didina darbingumą. Stiprus viso kūno masažas nuima stresą ir nervinę įtampą, teigiamai veikia odą (pagerėja prakaito, riebalinių liaukų veikla, odos kvėpavimas), pagreitina medžiagų apykaitą, padidina raumenų darbingumą, sumažina jų spazmus ir įtampą, slopina skausmą, pagerina kraujotaką, audinių aprūpinimą deguonimi ir bendrą organizmo būklę.

Viso kūno masažas (atpalaiduojantis)

Terapija pavargusiam kūnui ir mintims. Plačiais, lėtais ir švelniais judesiais atliekamas masažas ramina, atpalaiduoja raumenis, sumažina įtampą, dirglumą, pašalina nuovargį. Šis masažas padeda atsigauti po sunkaus darbo, mažina raumenų spazmus ir įtampą, sumažina skausmą, pagerina limfos tekėjimą ir bendrą organizmo būklę. Atpalaiduojančio viso kūno masažo metu stimuliuojami tam tikri smegenų centrai, išskiriantys laimės hormoną endorfiną, todėl šis masažas padeda nusiraminti, atsipalaiduoti, atgauti emocinę pusiausvyrą.

Nugaros masažas (stiprus)

Intensyvus, stiprus ir gilus masažas, kurio metu masažuojama nugara, pečiai ir kaklas, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, gerina kraujo apytaką, audinių mitybą, aktyvina vegetatyvinę nervų sistemą, padeda sumažinti nugaros skausmus. Nugaroje gausu kraujagyslių ir nervų, reguliuojančių visas žmogaus organizmo funkcijas, todėl reguliariai atliekamas nugaros masažas turi didžiulį poveikį bendrai organizmo būklei.

Nugaros masažas (atpalaiduojantis)

Lėtas, švelnus, bet kartu ir gilus, plačiais judesiais atliekamas nugaros, pečių ir kaklo masažas, atpalaiduoja įsitempusius nugaros raumenis, mažina nuovargį. Nugaros masažas gerina kraujo apytaką, audinių mitybą, aktyvina vegetatyvinę nervų sistemą ir tokiu būdu daro teigiamą poveikį įvairiems organizmo organams, gerina bendrą organizmo būklę. Šis masažas palengvina būseną po nervų šaknelių uždegimo, stuburo operacijų.

Nėščiųjų masažas

Švelnus, lengvas ir atpalaiduojantis, II ir III nėštumo trimestro metu atliekamas nugaros, kaklo, rankų, kojų bei galvos masažas padeda atpalaiduoti nėštumo metu įsitempusius raumenis ir nuraminti mintis. Nėščiųjų masažas gerina kraujo ir limfos apykaitą, mažina tinimą, subalansuoja emocinę būklę, padeda nuslopinti dėl raumenų tempimo ar užspaustų nervų kylančius skausmus, pagerinti raumenų tonusą, miego kokybę.

Kūdikių ir vaikų masažas

Kūdikių mankšta su masažo elementais stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, stimuliuoja fizinį augimą, protinę raidą, mažina suirzimą, esant reikalui, leidžia atlikti ir įvairių patologijų – plokščiapėdiškumo, kreivakaklio, šleivumo, padidėjusio ar sumažėjusio raumenų tonuso ir kt., korekciją. Po masažo kūdikiai geriau miega, valgo, tampa ramesni. Vaikai, kurie pirmaisiais gyvenimo metais yra reguliariai masažuojami, žymiai mažiau serga ir aplenkia savo bendraamžius psichiniu, protiniu ir fiziniu išsivystymu.

Prieš atliekant masažą kūdikiui, įvertinamas jo raumenų tonusas ir parenkamas masažo tipas. Esant raumenų hipertonusui, atliekamas švelnus, atpalaiduojantis, hipotonusui – aktyvesnis ir intensyvesnis masažas.

Turite klausimų? Atsakome!

Kaip dažnai rekomenduojama atlikti masažą?
 
Norint užtikrinti pastovų teigiamą masažo poveikį, rekomenduojama jį atlikti reguliariai. 1-2 masažo seansai per savaitę padės užtikrinti puikią fizinę ir emocinę savijautą.
Kada galima pradėti masažuoti kūdikius?
 
Kūdikį pradėti masažuoti ir mankštinti rekomenduojama jam sulaukus 1,5-2 mėnesių, kai sumažėja jo rankų ir kojų raumenų tonusas. Norint užtikrinti maksimalią naudą, kūdikius patariama masažuoti reguliariai iki 1,5-2 metų.
Ar masažas gali pakenkti?
 
Pakenkti gali neprofesionaliai atliekamas masažas, kai nesilaikoma jo kontraindikacijų. Todėl rekomenduojama masažus atlikti tik pas kvalifikuotą, specialų išsilavinimą turintį specialistą, išmanantį žmogaus anatomiją, fiziologiją ir daugelį kitų profesionaliam masažui svarbių dalykų.

Specialistai, atliekantys šią procedūrą

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros