×

Registracija internetu

Metaliniai breketai

Kas tai?

Metaliniai breketai yra vienas populiariausių dantų tiesinimo būdų, kuris visada pateisina lūkesčius. Tai ortodontinio gydymo metodas, kuris rekomenduojamas esant netaisyklingam sąkandžiui ir/ar netinkamai dantų padėčiai.

Lyginant su kito tipo breketais ar dantų tiesinimu kapomis, metaliniai breketai džiugina žemesne kaina. Tai itin ekonomiškas, daugeliui pacientų prieinamas gydymo metodas, kurio dėka per gana trumpą laikotarpį pavyks išspręsti ortodontines problemas, džiaugtis dailia šypsena ir įgyti daugiau pasitikėjimo savimi!

Jeigu susiduriate su šiais pojūčiais:

1Kreivi/susigrūdę dantys
2Netaisyklinga sąkandžio padėtis
3Estetiniai kompleksai dėl ortodontinių problemų
4Sunkumai valgant ar kalbant dėl netinkamos dantų padėties

Jums gali padėti gydytojas ortodontas!

Su minėtomis problemomis susiduria daugybė vaikų ir suaugusiųjų visame pasaulyje, todėl efektyvus ortodontinis gydymas – nepamainoma sveikatos priežiūros dalis.

Ortodontinio gydymo eiga

Pokalbis Gydymo plano sudarymas Gydymas Rezultatas ir palaikymas
Pirminės konsultacijos metu gydytojas apžiūri dantų ir sąkandžio būklę, atsako į paciento klausimus, o pacientas išsako savo lūkesčius. Atidžiai įvertinama dantų padėtis, žandikaulių būklė, daromos panoraminės nuotraukos. Pagal apžiūros rezultatus gydytojas sudaro preliminarų gydymo planą ir aptaria jį su pacientu. Pradedamas ortodontinis gydymas: dantys tiesinami pasitelkus modernius metalinius breketus. Gydymo eigoje reikalingi apsilankymai pas gydytoją odontologą, kurių metu breketai yra paveržiami. Užbaigus gydymą, pacientas nurodytą laiką nešioja palaikomuosius aparatus: tai gali būti specialus lankelis, priklijuotas vidinėje dantų pusėje, išimama plokštelė arba kapos.

Delsimo pasekmės

 Sąkandžio komplikacija Ėduonies ir kitų ligų rizika Estetika
Vengiant pradėti ortodontinį gydymą, gresia tolesnė dantų padėties/sąkandžio komplikacija, todėl ateityje gydymas gali būti brangesnis ir sudėtingesnis. Dėl netinkamos dantų ir sąkandžio padėties, burnos ertmės priežiūra tampa sudėtingesnė. Nepavyksta kokybiškai išvalyti visų dantų paviršių, todėl kyla ėduonies ir kitų ligų rizika. Kreivi, susigrūdę dantys, netaisyklingas sąkandis atrodo neestetiškai. Tai lemia kompleksus dėl šypsenos, pacientas neretai jaučia diskomfortą asmeniniame ir socialiniame gyvenime.

Metalinių breketų kaina

Ortodonto konsultacija €49
Gydymo plano sudarymas, pakartotinės apžiūros €20-35
Vieno žandikaulio metalinių breketų fiksacija €670
Vieno breketo fiksacija €45-70
Ortodontinės sagutės fiksacija €25-40
Retencinio lankelio pataisa (1 danties nesudėtinga) €25,00
Breketų lanko keitimas/aktyvacija (1 žandikaulis) €25,00-70,00
Retencinis išimamas aparatas €110,00-160,00
Fiksuotas reteineris €50,00-80,00

 

Jeigu nesate apsisprendę kokius breketus rinktis, metalinius, ar keramikinius, čia rasite daugiau informacijos apie breketus. O čia galite skaityti kokie dažniausiai taikomi ortodontinio gydymo metodai ir kaip žinoti koks gydymas man tinkamiausias.

Turite klausimų? Atsakome!

Kiek truks gydymas?

 
Dantų tiesinimas breketais vidutiniškai tęsiasi 18 – 24 mėnesius, priklausomai nuo atvejo sudėtingumo. Kiek truks Jūsų dantų tiesinimas, tiksliau atsakysime konsultacijos metu.
 

Ar dantų tiesinimas bus skausmingas?

 

Dantų breketai nėra skausmingi, tačiau pirmomis dienomis pradėjus gydymą ir po breketų paveržimo, jaučiamas nedidelis dantų maudimas, spaudimo jausmas.

 

Ar gydymo metu galėsiu valgyti visus maisto produktus?

 
Metaliniai breketai šiek tiek riboja racioną: pacientams nerekomenduojame valgyti lipnių, tąsių ir labai kietų produktų (pavyzdžiui, kramtomos gumos, karamelinių saldainių, riešutų). Šie maisto produktai yra sunkiau pašalinami, gali įstrigti tarp breketų ir net juos pažeisti.

Kaip prižiūrėti dantis gydymo metu?

 
Atliekant gydymą breketais, reikalingos papildomos dantų ir burnos priežiūros priemonės: specialūs tarpdančių siūlai, ortodontiniai dantų šepetėliai, burnos irigatorius. Jos leis dantis valyti patogiau ir efektyviau.

Atliekant ortodontinį gydymą, pasirūpinkite profesionalia burnos higiena. Ją atlikti patariama 2 – 3 kartus per metus.

Kokius atsiskaitymo būdus siūlote klinikoje?

 
Darome viską, kad dantų tiesinimas „32:Balti“ odontologijos klinikoje būtų prieinamas visiems. Atidėti gydymo dėl to, kad šiuo metu neturite visos reikalingos pinigų sumos, nereikia! Mūsų pacientai gali naudotis atidėto mokėjimo paslauga ir džiaugtis efektyviu gydymu be jokio pabrangimo.
Jeigu domina aukšto lygio gydymas ir patyręs ortodontas Vilniuje, Jums padės klinikos „32:Balti“ specialistai. Čia metalinių breketų kaina išties nedidelė, o rezultatai pranoksta lūkesčius!

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros