×

Registracija internetu

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Kas tai?

Nematomos dantų tiesinimo kapos – unikalus ortodontinio gydymo metodas: dantys tiesinami skaidrių ir praktiškai nematomų kapų pagalba.

Tai – puikus sprendimas siekiantiems maksimalios estetikos ir patogumo!

Jeigu susidūrėte su šiais pojūčiais:

1Susigrūdę dantys
2Netaisyklingai išaugę dantys
3Netaisyklingas sąkandis

Tikėtina, kad Jums reikia apsilankyti pas gydytoją!

Kuo ypatingas ortodontinis gydymas mūsų klinikoje?

  • Pacientams siūlome naujos kartos Invisalign bei Ordoline dantų tiesinimo kapas, kurios tinka net sudėtingiems atvejams.
  • Dantų tiesinimą kapomis prižiūri pacientų mylima, itin patyrusi gydytoja ortodontė Eglė Lapėnaitė, kuri specializuojasi dantų tiesinimo ir sąkandžio anomalijų srityje, nuolat tobulina savo žinias tarptautiniuose mokymuose ir seminaruose.
  • Naudojame pažangią diagnostikos techniką, todėl ortodontinio gydymo rezultatus galime planuoti skaitmeniniu būdu, o pacientai iš anksto mato laukiančius pokyčius.
  • Sąkandžio gydymas ir dantų tiesinimas kapomis klinikoje „32:Balti” yra prieinamas kiekvienam: jeigu šiuo metu gydymui negalite skirti visos sumos, už paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai.

Ortodontinio gydymo dantų tiesinimo kapomis eiga

Pokalbis Gydymo planas Gydymas Rezultatas
Gydymas prasideda nuo pokalbio. Susitikimo metu pacientas susipažįsta su gydytoju, o šis atsako į kylančius klausimus. Pacientų dantys skenuojami 3D skeneriu. Priklausomai nuo dantų būklės, sudaromas gydymo planas. Pagal gautą dantų vaizdą gaminamos kapos. Pacientui suteikiamas dantų technikų laboratorijoje pagamintas kapų rinkinys. Gydymo nematomomis ortodontinėmis kapomis rezultatas – tiesūs ir sveiki dantys.

Ką apie kapas būtina žinoti pacientams?

Šiuolaikinė ortodontija yra toli pažengusi, todėl dantų tiesinimo kapos tinka beveik visiems klinikiniams atvejams, kuriems naudojami breketai. Vis dėlto, pasirinkus dantų tiesinimą kapomis, būtina atkreipti dėmesį į kelis aspektus.

  • Atminkite, kad gydymo sėkmė tiesiogiai priklauso ir nuo Jūsų motyvacijos. Kapos yra išimamos – tai gali būti ir privalumas, ir trūkumas. Jeigu pacientas nesilaiko gydytojo nurodymų, nepareigingai nešioja kapas, dažnai jas išsiima, gal būti sunku pasiekti užsibrėžtus rezultatus.
  • Dantų kapos pagamintos iš skaidraus plastiko. Tai patvari medžiaga, tačiau su kapomis griežtai nerekomenduojama valgyti ir gerti (išskyrus vandenį). Jokiu būdu negalima mėgautis karštais gėrimais: karštis gali pažeisti plastiką.
  • Jeigu paciento atvejis sudėtingesnis, dantų tiesinimas kapų pagalba vis tiek galimas. Tačiau dažnai turi būti naudojamos ne tik nematomos kapos, bet ir papildomos priemonės. Tai gali būti specialios gumytės (elastikai), ortodontinės spyruoklės, kabliukai, mini sraigtai ir kiti aparatai.

Savo pacientams rekomenduojame odontologijos inovaciją – skaidrias dantų tiesinimo kapas, kurios yra beveik nepastebimos ir neapsunkina valgymo bei dantų priežiūros: šias kapas galite nusiimti!

Delsimo pasekmės

Uždelsus gydyti, dantų padėties ir sąkandžio būklė dar labiau komplikuojasi. Dėl susigrūdusių ar kreivai augančių dantų, gerokai pasunkėja burnos priežiūra: blogiau valomi dantys, sunkiau pasiekiami tarpdančiai. Tai didina dantų ligų, ypač ėduonies, riziką. Kreivi dantys atrodo itin neestetiškai. Pacientai kompleksuoja dėl savo išvaizdos, vengia bendravimo.

Atsiliepimai

Dantų tiesinimo kapomis kainos

Ortodonto konsultacija €49,00
Gydymo plano sudarymas, trumpa apžiūra €25,00 - 35,00
Skaitmeninio gydymo plano sudarymas tiesinimo kapoms / Gydymo plano keitimas €400,00
Invisalign ir SPARK tiesinančios kapos €2000,00 - 5400,00
Ordoline tiesinančios kapos €1200,00 - 4900,00
Papildomi vizitai su kapomis €50,00 - 170,00
Tarpdančių emalio redukcija €25,00 - 60,00
Retencinė kapa €120,00
Retencinė plokštelė €200,00
Fiksuotas reteineris €50,00-80,00

Įsitikinkite patys: dantų tiesinimas kapomis odontologijos klinikoje „32:Balti“ yra efektyvus, patogus ir draugiškas kišenei!

Čia rasite daugiau informacijos apie kitas ortodontinio gydymo galimybes.

Turite klausimų? Atsakome!

Kuo nematomos tiesinimo kapos pranašesnės už breketus?

 
Dantų tiesinimo kapos pasižymi visa eile privalumų. Jos ne tik estetiškos, bet ir patogios: pacientai dažnai skundžiasi breketų keliamu diskomfortu: dūrimu, dantenų dirginimu. Kapos neturi aštrių kampų, todėl pacientai prie jų greitai pripranta. Ortodontinės kapos yra išimamos, todėl neapsunkina dantų priežiūros ir nekelia dantų karieso rizikos. Priešingai nei metaliniai breketai, kapos gaminamos iš su žmogaus organizmu didelį biosuderinamumą turinčių medžiagų, todėl nesukelia alergijos net jautriausiems pacientams.

Kiek trunka dantų tiesinimas kapomis?

 
Ortodontinis gydymas skaidriomis kapomis paprastai yra trumpesnis už dantų tiesinimą breketais. Vidutinė gydymo kapomis trukmė – 18 mėnesių.

Ko tikėtis po gydymo?

 
Po aktyvaus ortodontinio gydymo pacientams suteikiami retenciniai aparatai: dantų lankeliai, išimamos plokštelės ir pan. Jie būtini siekiant palaikyti dantis naujoje padėtyje ir išvengti nepageidaujamų dantų padėties pokyčių.

Ar dantų kapos nesukels skausmo gydymo metu?

 
Bendrai kalbant, gydymas nėra skausmingas, tačiau pirmomis dienomis užsidėjus kapas ar keičiant kapų komplektą nauju, gali būti jaučiamas dantų maudimas, spaudimo jausmas. Šie pojūčiai išnyksta netrukus, o pripratus prie kapų, jokio diskomforto nejausite.

Ar dantų tiesinimas kapomis nesukels šveplavimo?

 
Gydymo pradžioje kelias dienas gali būti kiek sunkiau kalbėti, aiškiai artikuliuoti žodžius, tačiau prie kapų greitai prisitaikoma, nepasireiškia šveplavimas ar kiti fonetikos sutrikimai.

Ar nematomos kapos gali būti taikomos tiesinant tik vieno žandikaulio dantis?

 
Tam tikrais atvejais tai daryti galima. Ar tai tinka ir Jums, atsakys situaciją įvertinęs gydytojas ortodontas.

Ar dantų tiesinimas kapomis tinka net labai sudėtingais atvejais?

 

Šiandien dantų tiesinimas yra pažengęs, todėl galime suteikti pagalbą ir sunkiais atvejais: sėkmingai ištiesinamas netaisyklingas sąkandis ir kiti ortodontiniai nusiskundimai.

Vis dėlto, jeigu pacientas turi žandikaulio padėties anomalijų, šių problemų joks ortodontinis gydymas pilnai neišspręs: gali prireikti ortognatinės žandikaulio operacijos.

Kiek laiko per parą turi būti nešiojamos nematomos kapos?

 
Dantų tiesinimo kapas būtina nešioti bent 22 val. per parą: jas išsiimti galima tik valgymo metu ir valantis dantis. Jeigu kapos išimamos ilgesnį laiką, gydymo procesas gali komplikuotis ir trukti ilgiau.

Kokius atsiskaitymo būdus siūlote klinikoje?

 
Dantų tiesinimas ir ortodontinės kapos Vilniuje, „32:Balti“ klinikoje šiandien prieinamos kiekvienam! Jeigu atidėliojate būtiną gydymą, nes negalite skirti visos pinigų sumos vienu metu, kviečiame pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga be jokio pabrangimo.

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros