×

Registracija internetu

Sedacija

Kas tai?

Sedacija – tai saugus ir efektyvus trumpalaikis sąmonės slopinimas, pasitelkiant medikamentus.

Jeigu susidūrėte su šiais pojūčiais:

1Itin stipri odontologinių procedūrų baimė
2Padidintas jautrumas skausmui
3Gręžimo garso baimė
4Odontologinių įrankių baimė

Tikėtina, kad Jums padės sedacijos procedūra!

Kuo ypatingas odontologinis gydymas mūsų klinikoje?

Mes puikiai suprantame Jūsų nerimą. Nedidelis stresas artėjant odontologiniam gydymui yra normalu, su šiuo pojūčiu susiduria dauguma pacientų. Tačiau perteklinė baimė kelia ne tik psichologinį spaudimą, bet ir kenkia Jūsų sveikatai.

Būtent todėl klinikoje „32 Balti“ net jautriausi pacientai gali nesitaikstyti su stresu. Siūlome pasinaudoti saugia sedacijos procedūra: kad po odontologinio gydymo iš kabineto išeitumėte sveikesni ir be blogų emocijų.

Gydymo su sedacija eiga

Pokalbis Sedacija Gydymas Rezultatas
Prieš atliekant sedaciją, pacientas informuojamas apie procedūrą ir jos eigą, sulaukia atsakymų į rūpimus klausimus. Suleidžiami medikamentai. Netrukus pacientas pajunta ramybę, mieguistumą ir atsipalaiduoja. Suveikus sedacijai, pradedamas gydymas. Pasibaigus procedūrai, pacientas greitai išbudinamas.

Odontologinio gydymo atidėliojimo pasekmės

Gydymo vengimas tik dar labiau komplikuoja burnos ertmės ir dantų būklę. Atidėliojant gydymą, ilgainiui augs procedūrų sudėtingumas, kaina ir trukmė. Vengiant gydymo, prastėja šypsenos estetika: pažeisti, pageltę dantys, nemalonus burnos kvapas.

Turite klausimų? Atsakome!

Ar sedacija saugi?
 
Tai saugi procedūra, nes mūsų klinikoje ją atlieka patyręs personalas. Sedacijos metu nebus sutrikdomos jokios fiziologinės funkcijos, o po procedūros būsite lengvai pabudinamas.
Ar ši procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?
 
Pagrindiniai apribojimai yra susiję su skysčiais ir maistu: pavalgykite 6 val. iki procedūros. Likus 2 val. iki sedacijos, nebebus galima ir gerti.
Kaip jausiuosi po gydymo?
 
Po gydymo pasitelkus sedaciją, jokių liekamųjų reiškinių nebus. Tačiau pirmą parą po procedūros negalėsite vairuoti, teks susilaikyti nuo fizinio aktyvumo.

Gydytojai, atliekantys šią procedūrą

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros