×

Registracija internetu

Vieno danties implanto kaina

Kokia vieno danties implanto kaina?

Pateikiame pilnas kainas su visais darbais vieno danties atkūrimui. Danties atkūrimo kaina susideda iš: dantų implanto, vainikėlio ir gijimo galvutės. Protezuojant galinius dantis, mūsų klinikoje naudojamas cirkonio oksidas, o priekiniams dantims – cirkonio oksidas, padengtas porceliano keramika.

 

Straumann Group Neodent / Nuvo implantas

 
Kaina (1 vnt.): 580 €

Straumann SLA (Šveicarija) implantas

 
Kaina (1 vnt.): 670 €

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija) implantas

 
Kaina (1 vnt.): 690 €

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija) implantas

 
Kaina (1 vnt.): 830 €
Cirkonio vainikėlis su atrama ant implanto - 600 eur., arba cirkonio keramika - 680 eur.
Gijimo galvutė - 69 eur.
Skaitmeninis atspaudas - 50 eur.
Viso kaina galiniams dantims: 1299 €
 
64,95 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 1379 €

68,95 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina galiniams dantims: 1389 €
 
69,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 1469 €

73,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina galiniams dantims: 1409 €
 
70,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 1489 €

74,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina galiniams dantims: 1549 €
 
77,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

Viso kaina priekiniams dantims: 1629 €

81,45 € per mėnesį be pabrangimo

 

*Pasinaudoti nemokama konsultacija galite TIK registruojantis internetu

Kodėl svarbu atkurti prarastą dantį?

Jeigu netekote vieno danties, svarbu pasirūpinti kuo greitesniu jo atkūrimu. Net vieno danties praradimas gali sukelti skaudžių, ilgalaikių pasekmių.

Keičiasi dantų padėtis

Netekus danties, likę dantys pradės migruoti į jo vietą, kad užpildytų atsiradusį tarpą. Kai gretimi dantys pasislenka, jų padėtis tampa netaisyklinga, pakinta sąkandis. Kreivus, susigrūdusius dantis sunkiau prižiūrėti ir tinkamai išvalyti, todėl padidėja dantų ėduonies ir kitų dantų bei dantenų ligų rizika. Dantų ir sąkandžio korekcijai reikalingas brangus ir ilgas ortodontinis gydymas.

Gali būti prarasti kaimyniniai dantys

Netekus danties, kitiems dantims tenka daugiau kramtymo krūvio. Dažniau pasireiškia mechaniniai pažeidimai, dantų ir dantenų ligos (gingivitas, periodontitas). Tai blogina bendrą burnos ertmės sveikatą, padidina gretimų dantų netekimo riziką.

Nyksta žandikaulio kaulas

Žandikaulio kaulo būklė priklauso nuo dantų: kaului būtina nuolatinė stimuliacija, spaudimas. Netekus danties, spaudimo nelieka: kaulas ima nykti, praranda įprastą tūrį ir formą. Jeigu parandama daug kaulo masės, ateityje danties implantacija kainuoja daugiau: reikalingos papildomos procedūros – kaip žandikaulio kaulo priauginimas, sinuso dugno augmentavimas.

Pastebimi veido pokyčiai

Net vienas prarastas dantis gali destabilizuoti visą žandikaulio struktūrą: dėl kaulo nykimo keičiasi veido išvaizda, profilis tampa mažiau išraiškingas, įdumba skruostai, paryškėja raukšlės apatinėje veido dalyje ir žmogus atrodo gerokai vyresnis, nei yra iš tiesų.

Apie implantų gamintojus

  • Neodent: tai Straumann grupės gryno titano implantai, kurių privalumas – unikali gamybos technologija. Titanas apdirbamas šaltuoju būdu: taip iš titano pašalinamos net smulkiausios priemaišos, užtikrinamas implantų saugumas.
  • Straumann SLA®: implantų paviršius yra porėtas mikrolygmeniu: ši savybė padeda pagreitinti implanto prigijimą, mažina komplikacijų tikimybę, užkerta kelią žandikaulio kaulo nykimui.
  • Straumann Roxolid SLA®: padengti antibakterine danga. Pasižymi didele formų įvairove, todėl yra labai universalūs. Pritaikomi net atkuriant dantis sudėtingais atvejais, pagal kiekvieno paciento burnos anatomiją, kaulo, minkštųjų audinių būklę ir kiekį.
  • Straumann Roxolid SLActive®: implantai, kurių gamybai skiriamas ypatingas dėmesys: jų paviršius padengtas chemiškai aktyviomis, su žmogaus organizmu aukštą biosuderinamumą turinčiomis medžiagomis. Įsriegtas, toks implantas aktyviai stimuliuoja žandikaulio kaulą, greitai prigyja. Pasirinkus Straumann Roxolid SLActive®, protezavimo darbai gali būti pradedami ženkliai anksčiau nei su tradiciniais implantais.

Jeigu praradote daugiau nei vieną dantį, čia rasite dantų implantų kainas atkuriant daugiau dantų.

Turite klausimų? Atsakome!

1. Ar pats galėsiu pasirinkti implanto gamintoją?

 
Implantas kiekvienam pacientui turi būti parenkamas itin atsakingai, atsižvelgiant į jo būklę: anatomiją, kaulo kiekį, implantacijos sudėtingumą. Tai užtikrina sėkmingą dantų atkūrimo procesą, mažina komplikacijų tikimybę.
 

2. Ar įsriegus implantą, protezo teks laukti tol, kol implantas prigis?

 

Atlikus implantaciją, tvirtinamas laikinas protezas, todėl net ir gijimo laikotarpiu Jūsų šypsena atrodys estetiškai.

3. Kokius protezus ant implantų naudojate?

 

Siūlome protezus ant implantų, pagamintus iš cirkonio oksido ir cirkonio oksido su keramikos apdaila. Cirkonio oksido restauracijos yra ypač tvirtos ir atsparios, todėl puikiai tinka galiniams dantims. Cirkonis pasižymi geromis estetinėmis savybėmis: medžiaga yra laidi šviesai, atrodo natūraliai.

 

Priekiniams dantims galima rinktis dar estetiškesnes cirkonio oksido restauracijas, padengtas keramikos sluoksniu.

4. Kokia vieno danties implanto kaina?

 

Vieno implanto kaina su visais darbais priekiniams dantims 1269 €, o galiniams 1169 €, pilnos kainos pateiktos viršuje, lentelėje.

Gydytojai, atliekantys šią procedūrą

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros