×

Registracija internetu (Vilnius)

Burnos chirurgija

Kas tai?

Burnos chirurgija – odontologinio gydymo sritis, apimanti dantų ir burnos audinių patologijų gydymą.

Jeigu susidūrėte su šiais pokyčiais:

1Jūsų dantys negrįžtamai pažeisti
2Praradote vieną ar daugiau dantų ir svarstote apie jų atkūrimą
3Patyrėte danties traumą
4Iškilo pūlinys ar cista
5Protiniai ar kiti dantys yra netaisyklingai išdygę arba sugedę

Tikėtina, kad Jums reikia apsilankyti pas gydytoją!

 

Kuo ypatingos burnos chirurgijos procedūros mūsų klinikoje?

Mūsų tikslas yra ne tik sklandžiai atlikti chirurgines operacijas, bet ir sukurti saugią atmosferą, kad kiekvienas pacientas jaustųsi kiek įmanoma ramiau. Klinikoje pasitelkiame inovatyvias gydymo technologijas, o profesionalūs burnos chirurgai pasirūpina, kad procedūra praeitų greitai ir sklandžiai.

Naudojamų kokybiškų gydymo priemonių ir patyrusios komandos dėka, chirurginio gydymo rezultatas – patikimai apsaugoti dantys ir burnos ertmė ir puiki savijauta.

Chirurginio gydymo galimybės

Klinikoje atliekame šias procedūras:

  • Pieninių ir nuolatinių dantų šalinimas
  • Nepilnai išdygusių (retinuotų) dantų šalinimas
  • Dantų implantacija
  • Pasiruošimo dantų implantacijai procedūros: kaulo priauginimas (augmentacija), sinuso dugno pakėlimas
  • Danties šaknies viršūnės rezekcija
  • Pūlinio incizija
  • Žandikaulių cistų šalinimas
  • Ir dar daugiau;

Chirurginio gydymo eiga

Pokalbis Nuskausminimas Gydymas Rezultatas
Viskas prasideda nuo konsultacijos. Susipažinus su gydytoju, apžiūrima paciento burnos ertmė, atliekama rentgeno nuotrauka. Ruošiantis procedūrai, suleidžiama vietinė nejautra, todėl gydymo metu skausmo kentėti neteks. Suveikus nejautrai, taikomas atitinkamas chirurginis gydymas. Chirurginio gydymo rezultatas – patikimai apsaugoti dantys ir burnos ertmė.

Delsimo pasekmės

Lokali, vienoje srityje prasidėjusi problema gali išplisti po visą burnos ertmę ir pakenkti aplinkiniams dantims. Dėl pūlinio, ar danties pažeidimo burnoje prasidėjusi infekcija kraujo keliu gali pasiekti kitus gyvybiškai svarbius organus: inkstus, plaučius, širdį. Vengiant chirurginio gydymo, susiduriama su estetikos pokyčiais: kamuoja blogas burnos kvapas, pakitusi danties spalva, patinsta dantenos. Neatkūrus dantų, dėl nykstančio žandikaulio kaulo keičiasi veido bruožai.

Turite klausimų? Atsakome!

Ar galiu išvengti burnos chirurgijos procedūros?
 
Daugeliu atveju chirurginis gydymas yra vienintelė įmanoma išeitis, siekiant apsaugoti Jūsų dantų ir burnos ertmės sveikatą, todėl atidėlioti procedūros nerekomenduojama.
Kada galėsiu valgyti?
 
Valgyti galėsite praėjus kelioms valandoms po gydymo, išnykus nejautros sukeltam veido tirpimui. Tiesa, pirmomis dienomis po procedūros venkite karštų maisto produktų bei gėrimų, taip pat – alkoholio.
Ar pooperacinis laikotarpis bus sudėtingas?
 
Dauguma atliekamų procedūrų praeina greitai ir nesudėtingai, o pacientai netrukus gali tęsti kasdieninius darbus. Pirmomis dienomis po procedūros gali tekti apriboti maisto produktus, vengti aktyvios fizinės veiklos, tačiau kiekvienas atvejis – individualus. Sveikimo laikotarpis praeis greičiau, jeigu laikysitės visų gydytojo rekomendacijų.

Gydytojai, atliekantys šią procedūrą

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros