×

Registracija internetu

Dantų balinimas kapomis

Kas tai?

Dantų balinimas naudojant kapas – saugus ir patogus būdas dantims suteikti daugiau baltumo, o šypsenai – estetikos. Atliekant balinimą kapomis, veikiamas dantų emalis, taip dantims suteikiant norimą spalvą.

Kapos yra pagal paciento dantų atspaudą pagamintos formelės, kurias reikia užpildyti specialiu balinamuoju geliu. Tuomet šios formelės dedamos ant dantų ir laikomos gydytojo nurodytą laiką.

Jeigu Jūs:

1Turite iš prigimties gelsvesnius, tamsesnius dantis
2Pastebėjote, kad pakito dantų spalva,
3Norite suteikti šypsenai daugiau estetikos
4Ieškote veiksmingo, bet saugaus dantų balinimo metodo, kurį galėtumėte atlikti savo namuose

Tikėtina, kad Jums aktualus dantų balinimas naudojant kapas!

 

Kuo ypatingas profesionalus dantų balinimas kapomis?

Klinikoje „32:Balti“ pacientams suteikiama aukščiausios kokybės priežiūra ir pagalba, net jeigu dantys balinami namuose. Pasirūpinsime, kad šis procesas vyktų sklandžiai, saugiai ir veiksmingai: pacientai gaus sertifikuotas, kokybiškas kapas, gelį ir kitas reikalingas priemones.

Laikantis naudojimo instrukcijos, dantų balinimas vyks sklandžiai, o dantys ir dantenos bus maksimaliai apsaugoti nuo bet kokio jautrumo ar sudirgimo. Dantų balinimas kapomis vyks naudojant aukščiausios kokybės priemonės, todėl pavyks pasiekti išties puikius rezultatus ir ilgai džiaugtis dantų baltumu.

Geriausiems rezultatams – Enlighten balinimo sistema

„Enlighten“ (dar vadinama „Evo Night”) balinimo sistema yra viena populiariausių priemonių dantis balinant namuose. Norintiems užtikrintų, tačiau saugių rezultatų, verta rinktis būtent šią priemonę. Tai puikus pasirinkimas, nes:

 • Jūsų dantys pašviesėja greitai ir pastebimai;
 • Gali būti pritaikoma ir negyvų dantų balinimui;
 • Kapų nešiojimo laikotarpiu (apie 2 savaites) nebūtina atsisakyti kavos ir kitų mėgstamų, tačiau dažančių produktų;
 • Dantų jautrumas praktiškai nepasireiškia arba yra labai minimalus;
 • Pasiekti rezultatai išsilaiko itin ilgai.

„Enlighten” balinimo sistemą sudaro:

1Individualiai pagamintos balinimo kapos, skirtos abiem žandikauliams
2Kapų dėklas
3Švirkštai su balinamosiomis medžiagomis
4Jautrumą mažinantis kremas

Dantų balinimo kapomis eiga

Vizitas klinikoje Pasiruošimas Dantų balinimas
Vizito klinikoje metu pacientas išsako savo lūkesčius, gydytojas įvertina paciento dantų būklę ir nuima dantų atspaudus. Pagal gautus duomenis, dantų technikų laboratorijoje gaminamos balinimo kapos. Prieš pradedant balinimą, pacientas atlieka pasiruošimą: profilaktinę dantų apžiūrą, profesionalią burnos higieną ir kitas procedūras, jeigu taip nurodo gydytojas odontologas. Pacientui suteikiamas kapų rinkinys. Balinimas vyksta pagal gydytojo rekomendacijas. Prieš dedantis kapas, užpildytas balinamuoju geliu, dantys turi būti kruopščiai išvalyti naudojant dantų pastą, šepetėlį ir tarpdančių siūlą.

Kaip vyksta dantų balinimas namuose?

Dantų balinimas kapomis yra paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu svarbu nepamiršti kelių taisyklių.

 • Kad rezultatai būtų tolygūs ir maksimaliai efektyvūs, kapos turi būti dedamos ant švarių, kruopščiai išvalytų dantų.
 • Nepadauginkite balinamojo gelio: nedidelis jo kiekis turėtų būti švirkščiamas į kapas, ties kiekvienu danties įspaudu.
 • Paruoštą kapą įdėkite į burnos ertmę ir pasirūpinkite, kad ji tolygiai priglustų prie dantų.
 • Norint išvengti burnos gleivinės sudirgimo, gelį svarbu dozuoti tolygiai. Jeigu yra jo perteklius, nepalikite jo burnos ertmėje: nuvalykite švaria servetėle ar dantų šepetėliu.
 • Kapas laikykite pagal gydytojo instrukcijas, neviršykite nurodyto laiko, antraip gali pasireikšti laikinas dantų jautrumas.
 • Kol nešiojate kapą, negerkite, nevalgykite ir nerūkykite.
 • Užbaigus balinimo seansą, išvalykite dantis, išskalaukite burną, kad pašalintumėte visus gelio likučius.
 • Kapą taip pat būtina kruopščiai išvalyti ir laikyti sausoje, vėsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginės saulės šviesos.

Dantų balinimo kapomis kaina

Balinimas Enlighten / (EVO Night arba EVO Home) sistema €400
Dantų balinimo kapa / Vieno žandikaulio €80
Medžiaga dantų balinimui / Kapomis €30
Dantų balinimo kapomis kaina odontologijos klinikoje „32:Balti“ – išties draugiška piniginei, o pasiekti rezultatai pranoksta daugelio pacientų lūkesčius!

Turite klausimų? Atsakome!

1. Ar dantų balinimas kapomis yra skausmingas?

 
Tai beskausmė procedūra, kuri pacientams nesukelia jokių ilgalaikių nemalonių pasekmių. Nors atliekant balinimą gali pasireikšti dantų jautrumas, kuris praeis po kelių dienų.
 

2. Ką daryti, jeigu mano dantys tapo jautrūs?

 

Jei pastebėjote, kad naudojant kapas dantys tapo šiek tiek jautresni, nesijaudinkite: tai laikinas šalutinis poveikis. Galite naudoti jautrumą mažinančią dantų pastą arba padaryti kelių dienų pertrauka.

 

3. Ar balinimas kapomis nekenkia dantims?

 
Tai – visiškai saugi procedūra: ji vyksta su gydytojo priežiūra, naudojant saugias priemones, kurios nepažeidžia dantų, nedirgina dantenų.

4. Ką galima valgyti atliekant balinimą?

 
Kol vyksta dantų balinimas, galima valgyti daugumą maisto produktų, tačiau susilaikykite nuo dažančių, rūgščių produktų ir gėrimų, tokių, kaip pomidorai, burokėliai, vyšnios, mėlynės, juoda kava, stipri arbata. Taip pat rekomenduojama nerūkyti.

5. Turiu daug plombų. Ar man gali būti atliekamas dantų balinimas?

 
Balinamasis gelis negali paveikti plombinės medžiagos, tačiau atlikus balinimą, senas plombas galime pakeisti naujomis, kurios idealiai atitiks naują dantų spalvą.

6. Kiek truks dantų balinimo procesas?

 
Atliekant dantų balinimą kapomis, visas procesas trunka apie 10–12 parų. Konkreti trukmė priklauso nuo balinimo gelio stiprumo r paciento situacijos.

7. Ar dantų balinimas kapomis nesudirgins dantenų?

 
Ant dantenų patekusios balinamosios medžiagos gali sukelti diskomfortą, tačiau pritaikius kokybiškas kapas to išvengsite. Jos gaminamos individualiai, todėl atitinka paciento dantų ir burnos anatomiją, padeda užtikrinti tolygų balinamojo gelio pasiskirstymą ir išvengti dantenų sudirgimo.

8. Kokį baltumą įmanoma išgauti naudojant kapas?

 
Rezultatas kiekvienam pacientui yra individualus. Tai priklauso nuo pirminės dantų spalvos, emalio tankio, danties struktūros, paciento amžiaus ir kitų veiksnių. Nepaisant to, užtikriname, kad pokyčiai bus pastebimi, o tinkamai prižiūrint dantis – ilgai išliekantys.

9. Ar balinimas kapomis gali būti atliekamas visiems?

 

Nors šis metodas plačiai pritaikomas ir leidžia pasiekti puikius rezultatus, balinimas kapomis negali būti atliekamas sergant dantų, dantenų ligomis, turint itin ploną emalio sluoksnį, atviras šaknis ar kitus dantų defektus.

 

Taip pat dantų balinimo procedūrų reikėtų vengti nėščioms / kūdikį krūtimi maitinančioms moterims, nepilnamečiams.

10. Ar balinant dantis, pasikeis dantų karūnėlių, protezų spalva?

 
Ne, balinimas kapomis yra efektyvus tik natūraliems dantims. Po procedūros protezus ir kitas restauracijas rekomenduojame pakeisti.

11. Kodėl prieš dantų balinimą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną?

 
Higienos metu pašalinamos pigmentinės dėmės, dantų akmenys ir kitas apnašas, dantys nupoliruojami. Tai ne tik padeda užtikrinti gerą dantų, dantenų būklę, bet ir suteikia tolygesnius balinimo rezultatus. Balinamosios medžiagos vienodai gerai įsiskverbia į dantų paviršių.

12. Ar kaip alternatyva kapoms gali būti naudojami naminiai dantų balinimo būdai, pavyzdžiui, soda / citrina?

 

Nors galima rasti informacijos apie balinimą naudojant citriną, sodą, anglį ir net kokoso aliejų, savarankiškai eksperimentuoti nereikėtų. Naudojant šias ir kitas namines priemones, galite sudirginti dantenas, sukelti stiprų dantų jautrumą ir negrįžtamai pažeisti dantų emalį.

 

Dantų spalvą saugiai ir efektyviai pašviesina tik profesionalios balinimo priemonės, kurias galite įsigyti odontologijos klinikoje.

13. Kiek laiko išliks dantų baltumas?

 
Balinimo rezultatas priklauso nuo dantų priežiūros. Reguliariai lankydamiesi pas burnos higienistą, kruopščiai valydami dantis ir tarpdančius, naudodami gydytojo rekomenduotas priežiūros priemones, galėsite džiaugtis ilgalaikiu rezultatu.

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros