×

Registracija internetu

Ekonomiškas dantų atkūrimas

Ar gali būti implantavimas nebrangus?

Netekus dantų, daugelis pacientų nuogąstauja, kad dantų atkūrimas implantais bus labai brangus. Nepaisant to, ši procedūra labai svarbi: ji užkerta kelią žandikaulio kaulo tirpimui, apsaugo sveikuosius dantis ir padeda išvengti daugybės kitų su dantų netekimu susijusių komplikacijų.

Prarastus dantis atkurti galima už mažesnę kainą: tai ekonomiška dantų implantacija. Sąlyginai pigūs dantų implantai ir restauracijos suteiks gerus rezultatus!

Kuo ypatingas ekonomiškas dantų atkūrimas?

  • Sėkmingai atkuria kramtymo ir fonetikos funkciją;
  • Išimami protezai puikiai fiksuojasi ir vizualiai niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų;
  • Užtikrinamas natūralus dantų pojūtis burnoje;
  • Užkertamas kelias žandikaulio kaulo nykimui, veido pokyčiams ir kitiems nemalonumams;
  • Ekonomiški dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą.

Svarbu žinoti

Ekonomiška implantacija taikoma kai prarasta dauguma ar visi žandikaulio dantys. Pasirinkus šį dantų atkūrimo metodą, ant implantų tvirtinami išimami plokšteliniai protezai. Jie tvirtai fiksuojasi, atrodo puikiai ir leidžia atkurti apie 70 – 80 proc. kramtymo funkcijos.

Kaip atliekama ši procedūra?

  • Pasiruošimas: pritaikius vietinę nejautrą, pašalinami pažeisti dantys. Esant būtinybei, atliekamos kitos procedūros, reikalingos implantacijai.
  • Implantų sriegimas: į žandikaulį sriegiami vos 2 implantai-lokatoriai.
  • Nuolatinės restauracijos: implantams sugijus su kaulu, ant implantų tvirtinamas išimamasis protezas. Specialūs (nors ir gana pigūs) implantai pagaminti taip, kad suteiktų gerą atramą protezui ir pagerintų jo fiksaciją.

Pasirinkus ekonomišką dantų atkūrimą odontologijos klinikoje „32:Balti“ Jūsų laukia bene pigiausi dantų implantai. Tai ilgaamžis dantų atkūrimas už patrauklią kainą!

Ar siūlote ir kitus dantų atkūrimo metodus?

Taip, kiti dantų implantavimo metodai.

Turite klausimų? Atsakome!

Kiek truks ekonomiškas dantų atkūrimas?

 
2 implantai įsriegiami per 45 – 60 min., tačiau bendras dantų atkūrimo procesas apima ir kitus žingsnius, tokius kaip pažeistų dantų šalinimas, implantų gijimas ir protezavimas išimamu plokšteliniu protezu. Tai trunka vidutiniškai nuo 3 iki 6 mėnesių.

Ar ekonomišką dantų atkūrimą galima atlikti nedelsiant?

 

Prieš dantų atkūrimą būtina įvertinti paciento dantų ir žandikaulio kaulo būklę. Jeigu žandikaulio kaulas yra sunykęs, prieš implantaciją turi būti atliekamas kaulo priauginimas ir kitos procedūros.

Ar tai skausminga procedūra?

 
Implantacijos metu pritaikome vietinę nejautrą, todėl skausmo nejausite.

Ar išimami protezai gerai atkurs kramtymo funkciją?

 
Ant 2 implantų tvirtinami išimami plokšteliniai protezai fiksuojasi tvirtai ir patikimai, atrodo natūraliai, nesukelia diskomforto. Šis dantų atkūrimo metodas sugrąžina apie 70 – 80 proc. kramtymo funkcijos.

Kokių gamintojų implantai tinka šiam dantų atkūrimo metodui?

 
Ekonomiška implantacija gali būti taikoma su praktiškai visų gamintojų implantais: Neodent, Straumann ir kt. Gydytojas burnos chirurgas patars, kokie implantai geriausiai tinka Jūsų atveju.

Gydytojai, atliekantys šią procedūrą

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros